Znajomy załatwił nam rabat na zakup stołu

Wprowadziłam się z narzeczonym do małej kawalerki. Mieszkamy w Warszawie i niestety ceny mieszkań są bardzo wysokie. My dopiero skończyliśmy studia. Każde z nas ma dobrą pracę ale nie mamy jeszcze dobrej zdolności kredytowej. Nie chcemy kupować mieszkania byle jakiego. Oglądaliśmy już kilka ale stwierdziliśmy, ze poczekamy a na razie wynajmiemy jakiś mały kącik, żeby mieszkać razem bez współlokatorów.

Stół na wymiar jest idealny

producent stołów na wymiarMieszkanko było małe ale zadbane i bardzo przytulne. W salonie były meble ale brakowało nam stołu. Kuchnia była nowocześnie urządzona z czego Michał się bardzo cieszył bo on uwielbia gotować. Musze przyznać, ze uwielbiam jego dania. Bardzo często mnie zaskakuje i ja nie muszę martwić się co przygotuję  na obiad. Ostatnio spotkaliśmy znajomego, który jest handlowcem. Porozmawialiśmy z nim na temat stołu. Polecił nam firmę, w której pracuje. Producent stołów na wymiar jest bardzo znany i ceniony w Warszawie. Przygotowuje stoły, krzesła i inne meble z najlepszych materiałów. Ceny są konkurencyjne i można się bezpośrednio dogadać. Nasz znajomy pokazał nam różne katalogi z firmy. Mogliśmy je na spokojnie w domu przejrzeć i podjąć decyzję na jaki stół się zdecydujemy. Marek załatwił nam mały rabacik więc jeszcze na tym skorzystaliśmy. Zdecydowaliśmy się na stół niewielkich rozmiarów. Ogromną zaletą jego był fakt, że można go rozłożyć kiedy jest taka potrzeba.

Wówczas zajmował więcej miejsca ale każdy z naszych gości mieścił się na spokojnie i mógł zjeść pyszny posiłek przygotowany przez Michała. Do stołu mieliśmy dokupione składane krzesła, z których korzystaliśmy tylko kiedy mieliśmy więcej gości. Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się zamówić stół. Był bardzo piękny i idealnie pasował do naszego wnętrza.