Zatrudnienie pracownika do rozliczana delegacji kierowców

Miałem zawsze pełne ręce roboty, ponieważ większością spraw zajmowałem się osobiście. W firmie zatrudniałem pięciu kierowców, ale planowałem zatrudnić jeszcze kilka osób, ponieważ flota mi się rozrosła. Zamówień miałem mnóstwo i obsługiwałem cały kraj.

Regularnie rozliczani kierowcy z delegacji

rozliczanie delegacji kierowcówNajwięcej czasu zajmowało mi rozliczanie delegacji kierowców, ponieważ przy tym było sporo zajęcia. Na dodatek musiałem sprawdzić szczegóły delegacji a na to czasu nie miałem za dużo. Zdecydowałem więc, że zatrudnię pracownika na umowę zlecenie, który będzie zajmował się tymi rozliczeniami. Trudne to nie było, ale czasochłonne. Zamierzałem jednak zatrudnić osobę z doświadczeniem, która regularnie będzie rozliczała wszystkich kierowców. Na moje ogłoszenie, które umieściłem na stronie internetowej swojej firmy odpowiedziało wiele osób. Ja jednak umówiłem się na spotkanie z tymi, które już rozliczały delegacje. Jeden chłopak zrobił na mnie ogromne wrażenie i wiedziałem, że to on będzie dla mnie pracował. Swego czasu rozliczał kierowców z delegacji, ale byli to kierowcy międzynarodowi, więc zadanie miał o wiele trudniejsze. U mnie były tylko delegacje krajowe i dlatego wiedziałem, że chłopak ten sobie poradzi. Już pierwszego dnia pracy musiał rozliczyć wszystkich kierowców i poradził sobie z tym znakomicie. Dzięki temu mogłem go zaangażować do innych prac, dzięki czemu miałem jeszcze więcej czasu na inne sprawy. Delegacje były rozliczane zawsze na bieżąco.

 Zatrudniłem dodatkowych kierowców i byłem spokojny o wszystko, ponieważ mój pracownik, który zajmował się rozliczeniami delegacji był bardzo rzetelny. Nigdy nie popełnił żadnego błędu i dlatego dość szybko zaczął więcej zarabiać. Zasłużył na podwyżkę, bo od samego początku się starał.