Zakupy w sklepie internetowym z grzejnikami

Zawsze uznawana byłam za cwaniarę, bo nie raz potrafiłam wykaraskać się z różnych sytuacji. Dlatego też ze wszelkimi zadaniami szef zgłaszał się tylko do mnie. Awansowałam na kierowniczkę działu i zarządzałam kilkuosobowym zespołem. Zapracowałam sobie na to stanowisko.

Kupno tanich grzejników elektrycznych dobrej marki 

grzejniki elektryczne sklep internetowyPrzed zimą szef kazał mi się rozejrzeć za jakimiś grzejnikami elektrycznymi do dwóch biur, bo konieczny był ich montaż. W biurach nie mogło być zimno, bo pracownicy nie mieliby odpowiednich warunków do pracy. Oczywiście zadeklarowałam, że znajdę najtańsze i najlepsze grzejniki elektryczne sklep internetowy był w mojej ocenie najlepszym miejscem na takie zakupy, bo mogłam wszystko sprawnie załatwił bez wychodzenia z biura. Pozostało mi tylko znalezienie jakichś tanich grzejników elektrycznych. Sklep z grzejnikami znalazłam bez problemu, bo w internecie mnóstwo firm sprzedawało grzejniki i mogłam sobie przebierać wśród ofert. Interesowały mnie tylko te najtańsze grzejniki elektryczne. Piąty sklep internetowy, który odwiedziłam oferował mnóstwo grzejników a wszystkie były wyjątkowo tanie. Postanowiłam więc zrobić zakupy w tym sklepie. Ofertę przedstawiłam szefowi, bo on musiał zaakceptować przelew. Uznał, że nie spodziewał się, że tak szybko uda mi się znaleźć tanie grzejniki tak dobrej jakości. Szef znał tę markę i ją cenił. Zresztą jak mi powiedział, w domu posiadał takie same grzejniki, ale zapłacił więcej za nie w sklepie stacjonarnym.

 Kolejny raz udało mi się zaskoczyć szefa i stwierdził, że chyba da mi jakąś podwyżkę, bo nie ma zadania, którego nie byłabym w stanie wykonać. Co prawda pierwszy raz w życiu kupowałam grzejniki, do tego za pośrednictwem internetu. Jak się okazało nie było to takie trudne.