Zakup wyjątkowej tiulowej spódnicy z koła

Z okazji chrztu świętego córki dostaliśmy voucher na rodzinną sesję zdjęciową. Córka ma już dwa latka, a my nadal nie mamy profesjonalnych zdjęć razem. Teraz kiedy dostaliśmy tak piękny prezent, chciałam aby wszystko na tej sesji było idealne. Dlatego zaczęłam szukać odpowiednich stylizacji dla mnie i dla córki. Za czasów kiedy jeszcze nie miałam dzieci z zazdrością oglądałam zdjęcia znajomych z córkami w pięknych identycznych tiulowych spódniczkach.

Oryginalne i wyjątkowe tiulowe spódnice z koła

wyjątkowa spódnica z koła z tiulemWizja podobnego ubioru dla mnie i dla córki okazała się nie tak łatwa do zrealizowania. O ile dla córki szybko udało mi się kupić piękną malutką, tiulową spódnicę, tak dla mnie nic nie mogłam znaleźć. Kilka razy zwracałam towar z internetowych sklepów, ponieważ produkt, który do mnie przychodził odbiegał od tych na zdjęciach. Straciłam dużo pieniędzy na zwrotach, które były płatne, a spódnicy nadal nie miałam. Chciałam, aby była to wyjątkowa spódnica z koła z tiulem, a przychodziły bardzo skromne i mało rozkloszowane produkty. Kolorystyczne dobranie spódniczek też okazało się problematyczne. Tak naprawdę byłam już bardzo zrezygnowana. Nawet żaliłam się mężowi, że niestety ale marzenie o takiej sesji na pewno się już nie spełni. Wtedy z pomocą przyszła nasza pani fotograf, która całkiem przypadkiem dowiedziała się, że szukam identycznych spódniczek dla mnie i dla córki. Poleciła mi pewien sklep, w którym bardzo często robią zakupy jej klienci. Jest to sprawdzone źródło, produkty wykonywane są na specjalne zamówienia i spokojnie można wybrać sobie takie spódniczki, jakie się chce. Szybko skontaktowałam się ze sklepem i faktycznie nie było żadnego problemu, żeby dobrali mi kolor i model pasujący do spódniczki córeczki.

Po kilku dniach spódnica była już u mnie. Na spokojnie miałam jeszcze czas, żeby dokupić odpowiednie dodatki do naszych stylizacji. Na sesji już wszystko miałam dopięte na ostatni guzik. Pani fotograf uznała, że zdjęcia wyszły pięknie, a moja spódniczka zrobiła niesamowity efekt. Niestety na zdjęcia muszę jeszcze poczekać kilka tygodni, ale każdego dnia wyciągam tę spódnicę i napawam się jej pięknem. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała okazję ją ubrać, bo nigdy żadne ubranie nie dało mi tyle radości.