Wytrzymałe regały magazynowe

Odpowiednie warunki do magazynowania produktów ułatwiają zarządzanie całym magazynem w danym przedsiębiorstwie. Z punktu widzenia pracowników, którzy na co dzień wykonują swoją pracę, ważne jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni i łatwy dostęp do produktów.

Praktyczne regały metalowe do magazynów

producent regałów metalowychDzięki zastosowaniu nowatorskich a zarazem oszczędnych rozwiązań można zapewnić sprawną i bezproblemową pracę magazynu. Praktyczne w każdym zakładzie przemysłowym niezastąpione są wytrzymałe regały metalowe. W zależności od potrzeb branży regały mogą być realizowane w różnych wymiarach i kolorystyce. Warto wspomnieć, że takie konstrukcje przystosowane są do dużego obciążenia – na przykład w zakresie od 50kg do 300kg. Producent regałów metalowych oferuje profesjonalne rozwiązania do każdego magazynu. Konstrukcja nowoczesnych regałów oparta jest na ocynkowanej stali nierdzewnej, która zabezpiecza całość przed korozją. Półki wykończone są solidną płytą HDF, stabilnie zamontowaną w stelażu regału. Kolorystyka regałów uzgadniana jest indywidualnie z klientem (może być dopasowana do specyfiki branży). Regały malowane są innowacyjną metodą proszkową – ekologiczną, zapewniającą dodatkową ochronę przed uszkodzeniami i korozją. Funkcjonalność regałów dodatkowo zwiększa możliwość swobodnej rozbudowy. W sytuacji, kiedy potrzebna będzie większa ilość przestrzeni magazynowej do zagospodarowania, zawsze można systemy regałowe na różne sposoby rozszerzyć. 

Stabilne regały magazynowe ułatwiają zorganizowanie całej dostępnej powierzchni magazynowej. Wyróżniają się wysoką estetyką i szerokimi możliwościami wykorzystania w rozmaitych dziedzinach przemysłu. Regały są bardzo proste w montażu, a na dodatek nie generują wysokich kosztów dla przedsiębiorstwa.