Wynajem pojazdów dostawczych

Zdarzają się w naszym życiu sytuacje tego typu, iż potrzebujemy dokonać transportu towarów o zbyt wysokiej ilości, lub gabarytach, aby zmieściły się do samochodu osobowego. Wówczas potrzebujemy dokonać wynajmu samochodu dostawczego, aby zrealizować transport w sposób płynny oraz w pełni profesjonalny. Zdarza się to głównie w przypadkach, w których klienci dokonują zamówienia bardzo dużej ilości towarów wraz z dowozem, lub potrzebujemy przetransportować meble podczas przeprowadzki do naszego nowego mieszkania.

Wypożyczenie samochodu dostawczego

wypożyczalnia dostawczych krakówDlatego też firmy oraz zakłady oferujące szeroki zakres usług w dziedzinie wynajmu krótko lub długoterminowego samochodów dostawczych, okazują się bardzo pomocne, ze względu na możliwość wynajmu samochodu dostawczego. Pozwala nam to na samodzielne dokonanie transportu towarów w dowolne miejsce na terenie Polski lub zagranicy. Wynajem krótkoterminowy to najtańsza z możliwych usług tego typu firm, a wypożyczalnia dostawczych Kraków oferuje bardzo szeroki zakres usług dodatkowych związanych z wynajmem samochodów dostawczych. Możemy bowiem skorzystać z dodatkowych systemów zabezpieczających nasz towar, takich jak specjalne pasy transportowe, aby dokonać transportu nie uszkadzając towarów, ani nie powodując wszelkiego rodzaju mikrouszkodzeń na transportowanym przez nas towarze. Może się także okazać, że towar, który mamy do przewiezienia jest także zbyt duży gabarytowo, aby przetransportować go za jednym razem. Jeśli tylko mamy uprawnienia do prowadzenia zespołu pojazdów takich jak samochód dostawczy wraz z przyczepą, możemy także dokonać wynajmu przyczepy od tej samej firmy, od której wypożyczyliśmy sam samochód dostawczy. Jednakże przewożenie przyczepą stanowi dużo większe zagrożenie powstawania mikrouszkodzeń towaru, dlatego też nie każda firma oferująca usługi wynajmu podejmuje się oferty tego zakresu usług.

Firmy oferujące tego typu usługi jak wynajem samochodów dostawczych, ciężarowych bądź też osobowych, wyposażają swoje samochody w specjalne systemy monitorowania położenia na mapie. Wszelkiego rodzaju kwestie ubezpieczenia pojazdu leżą już wyłącznie po stronie najemcy, oraz jest to sprawa indywidualna, jakiego rodzaju ubezpieczenia posiada pojazd dostawczy, którego dokonaliśmy wynajmu.