Wykonanie makijażu brwi

Nie każda kobieta została hojnie obdarzona przez naturę w postaci idealnych rysów twarzy, pełnych ust i długich rzęs, dlatego większość pań codziennie robi sobie makijaż. Jego trwałość wynosi maksymalnie dwanaście godzin.

Czy wykonanie makijażu permanentnego jest bolesne?

makijaż permanentny brwi poznańJeżeli nie chcemy każdego dnia wykonywać tego samego makijażu, to możemy pokusić się na wykonanie permanentnego, czyli trwałego. Jest on bardzo wygodny, gdyż jego trwałość wynosi od dwóch do nawet pięciu lat. Jeżeli potrzebny jest nam makijaż permanentny brwi Poznań będzie miastem, w którym wykonamy w najniższej cenie. Niektóre osoby decydują się na samodzielne regulowanie linii brwi robiąc to niedokładnie, a w konsekwencji brwi stają się rzadkie i mało widoczne. Aby temu zaradzić, pozostaje im codziennie domalowywanie brązową, albo czarną kredką linii na brwiach, aby optycznie sprawić, że jest ich więcej. Jednak takie rozwiązanie jest mało trwałe i zawsze jest ryzyko, że namalowane kreski sobie rozmażemy. Lepsze jest trwałe zaznaczenie brwi przez permanentny makijaż. Polega ona na wprowadzeniu pod skórę cienką igłą pigmentu w kolorze brwi w taki sposób, aby wyglądały na gęstsze. Zabieg jest wykonywany przy miejscowym znieczuleniu więc nie czujemy bólu, a jedynie mały dyskomfort wynikający z wbijania igły pod skórę. Obecnie jest to najskuteczniejsza metoda na wykonanie trwałego makijażu w Poznaniu. Poza brwiami możemy także wykonać makijaż ust i oczu. Jego efekt jest bardzo naturalny, dlatego tak wiele kobiet z niego korzysta.

W Poznaniu funkcjonuje sporo salonów i klinik urody wykonujących takie zabiegi. Makijaż permanentny może wykonywać  kosmetyczka z odpowiednimi kwalifikacjami i posiadanym doświadczeniem, Czas zabiegu wynosi od 30 minut do godziny.