Wyjątkowa statuetka na zamówienie

W dzisiejszych czasach, kiedy tempo życia jest większe niż kiedykolwiek każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu na słowa uznania i docenienia, które pomagają wytrwać trudy pracy i życia codziennego. Potrzeba bycia zauważonym jest też dobrze znana osobom zarządzającym firmami, dlatego w największych organizacjach są cyklicznie organizowane różnego rodzaju gale podsumowujące osiągnięcia w danym roku, które dla wielu pracowników są jednym z głównych celów.

Statuetki za wyniki w pracy

uznaniowe statuetki na zamówienieProducenci różnego rodzaju trofeów zgodnie przyznają, że uznaniowe statuetki na zamówienie różnego rodzaju przedsiębiorstw stanowią jedną z największych grup ich odbiorców, a z roku na rok udział ten rośnie. Szczególnie w przypadku korporacji pracownicy oczekują wymiernej oceny swoich działań i żeby czuć się w pełni zmotywowanymi dążą do zdobycia jak największej liczby nagród, które potwierdzają ich wartość jako pracowników. Dlatego tytuły najlepszego sprzedawcy roku, czy statuetki za osobowość roku w firmie są bardzo dobrze odbierane, a im więcej kategorii, w których można liczyć na wyróżnienie, tym lepiej. Podobnie, jak w przypadku festiwalów firmowych, wielu pracowników dokłada przez cały rok wszelkich starań, żeby na gali podsumowującej ich osiągnięcia zdobyć jedną, czy dwie statuetki, które później będą mogły dumnie zdobić półki w ich gabinetach i wzmacniać ich pozycję w danej organizacji. Utytułowany pracownik bardzo często zyskuje dużo pewności siebie, co dodatkowo napędza go i motywuje do działania. Pracodawcy widzą pozytywny wpływ wynikający z możliwości uzyskania przez pracowników trofeów w różnych kategoriach, dlatego chętnie zwiększają ich liczbę, dzięki czemu szansa na zdobycie statuetki rośnie, a co za tym idzie więcej osób jest dodatkowo zmotywowanych do osiągania jak najlepszych rezultatów, co z kolei daje wymierne korzyści samemu przedsiębiorstwu.

Tradycja rywalizacji i współzawodnictwa jest głęboko zakorzeniona w wielu z nas, co sprytnie wykorzystują korporacje chcące osiągać jak najlepsze wyniki i zyski. Wręczenie statuetki za osiągnięcie określonych celów na oczach kolegów bardzo często niesie za sobą przede wszystkim prestiż i uznanie, przy stosunkowo niewielkich kosztach dla samej firmy, dlatego liczba gal i okazji do wręczania tego typu nagród będzie rosła w kolejnych latach.