Wygodne spodnie na co dzień

Wysoki wzrost ma swoje zalety. Nie trzeba się martwić, że osoba stoją przede mną będzie mi coś zasłaniać. Nie grozi mi rozdeptanie w tłumie. Niestety nie wszystko w wysokim wzroście jest dobre, ponieważ mam naprawdę spory problem ze znalezieniem odpowiednich ubrań w moim rozmiarze, takich, które nie będą do tego zbyt luźne.

Spodnie dla wysokiej kobiety

spodnie dla wysokichOd kiedy jako nastolatka zaczęłam gwałtownie rosnąć, miałam problem ze znalezieniem pasujących mi ubrań, zwłaszcza spodni. Z konieczności nosiłam dużo sukienek i spódniczek, bo większość spodni jakie mierzyłam sięgała mi ledwie do kostek. W ciągu ostatnich paru lat zrobiło się modne noszenie takich właśnie spodni, co oznaczało, że przeciętny sklepowy model zamiast do kostki sięga mi teraz do połowy łydki. Chociaż jest coraz więcej osób wysokich, to producenci odzieży wciąż skupiają się tylko na „przeciętnym” kliencie. Dlatego odpuściłam sobie szukanie spodni w sklepach stacjonarnych i zajrzałam do sieci, mając nadzieję, że trafię gdzieś na spodnie, które będę mogła nosić zimą do innych butów niż wysokie kozaki. W trakcie moich poszukiwań okazało się, że wiele osób, tak jak ja, ma dość problemów z szukaniem dla siebie ubrań, zwłaszcza spodni. Na szczęście pojawiły się firmy, które oferują spodnie dla wysokich, kurtki, swetry i marynarki z długimi rękawami i inne ubrania. Przy każdym produkcie podana jest dokładna długość nogawek czy rękawów, a zakres rozmiarów jest naprawdę duży – dla kobiet i dla mężczyzn.

Pierwszy raz w życiu miałam wrażenie, że trafiłam do sklepu, który naprawdę rozumie moje potrzeby. Zamówiłam od razu kilka par spodni idealnych na co dzień. Zamówienie dotarło do mnie dwa dni później, a spodnie – wszystkie – leżą jak ulał. Nareszcie skończyły się moje problemy z codzienną stylizacją i już wiem, że będę do tego sklepu wracać częściej.