Wybór szkatułki na obrączki

 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Jest on na pewno niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, dlatego bardzo ważne jest przemyślenie każdego drobnego nawet elementu tego dnia. Jest to istotne nie tylko w związku z tym, że pamiątki ze ślubu zazwyczaj trzymane są przez całe życie, ale także dlatego, że jeśli ślub i wesele są dobrze przygotowane, para młoda ma dużo mniej stresów tego dnia. Jednym z elementów, które trzeba dokładnie przemyśleć są wszystkie drobne akcesoria potrzebne podczas ceremonii.

Jaką wybrać szkatułkę na obrączki?

stylowa szkatułka na obrączki z poduszkąCeremonia zaślubin jest wyjątkowa i należy się do niej dobrze przygotować. Należy dobrze zastanowić się nad doborem dekoracji kościoła. Coraz częściej pary decydują się na określenie jednego czy dwóch kolorów, które będą przeplatały się w kościele i na sali weselnej i tworzyły spójną klamrę  kompozycyjną dla dekoracji tego dnia. Niewątpliwie jednym z ważnych akcesoriów na ślubie jest stylowa szkatułka na obrączki z poduszką w kolorze dopasowanym do ogólnych kolorów uroczystości. Warto pamiętać, że moment wręczenia sobie obrączek przez nowożeńców jest jednym z najbardziej fotografowanych momentów, dlatego warto zadbać o każdy, najmniejszy szczegół z nim związany, by pamiątki były przepiękne. Ozdobna szkatułka pomoże zapobiec zawieruszeniu się obrączek, pozwoli także na eleganckie przekazanie ich przez świadka nowożeńcom. Warto wybrać szkatułkę ładną, ale praktyczną, która na pewno tego dnia nie dołoży nam stresu. Ważne jest jej staranne wykonanie, by nic się nie odkleiło czy nie odpadło w ostatniej chwili. Warto pomyśleć także nad jej rozwiązaniami praktycznymi, a więc nad przymocowaniem obrączek w taki sposób, by jednocześnie były one bezpieczne, ale łatwe do wyjęcia w odpowiednim momencie. Dzięki temu moment wręczenia sobie obrączek będzie wyglądał elegancko.

Każdy element w dniu ślubu i wesela młodej pary ma ogromne znaczenie. Dobry dobór dodatków, dekoracji czy ozdób pomoże sprawić, że dzień ten będzie wyjątkowy i dobrze zorganizowany. Zadowolenie i brak dodatkowych stresów dla pary młodej w tym wyjątkowym dniu są bardzo istotne. Dlatego warto wybrać dodatki, które będą nie tylko ładne, ale także spójne, dobrze wykonane, praktyczne oraz dopasowane do gustu pary młodej.