Wakacje w komfortowym domku w Ustrzykach Dolnych

Barbra była idealną kobietą dla mnie i dlatego już po roku postanowiłem się jej oświadczyć. Naturalnie od razu się zgodziła zostać moją żoną i właściwie to natychmiast poszliśmy do urzędu, żeby zarezerwować sobie termin. Ślub wzięliśmy w sierpniu tego samego roku i byłem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Byłem z kobietą, którą kochałem najbardziej na świecie.

Wynajęcie domku na wakacje dla dwóch osób

domki ustrzyki dolneOd mojego ślubu z Basią minął już prawie rok i postanowiłem zorganizować jakieś udane wakacje dla siebie i swojej żony. W zeszłym sezonie nigdzie nie udało nam się pojechać, ponieważ wolny czas przeznaczyliśmy na przygotowania do ślubu. Obiecałem żonie, że w te wakacje na pewno gdzieś ją zabiorę i słowa zamierzałem dotrzymać. Nigdy nie byłem na wakacjach w Ustrzykach Dolnych, podobnie jak Basia i wspólnie ustaliliśmy, że właśnie tam sprawdzę czy dostępne będą jakieś ładne domki Ustrzyki Dolne cieszyły się znakomitą opinią i dlatego tak bardzo chciałem pojechać tam na wakacje. Znalazłem dość sprawnie ofertę wynajmu domku dla dwóch osób i cena za dobę była bardzo rozsądna. Termin, który mi pasował również był wolny. Zapłaciłem połowę z góry i miałem zarezerwowany domek. Obejrzałem sobie jak wyglądały domki należące do tego właściciela i były one bardzo komfortowe. Może i domek dla dwóch osób wielki nie był, ale posiadał kompleksowe wyposażenie najlepszej jakości. Była tam nawet mała kuchnia, w której Basia mogła swobodnie przygotowywać śniadania. Na wakacje wyruszyliśmy w poniedziałek już o siódmej rano. Chciałem dotrzeć na miejsce jak najszybciej i jeszcze w pełni wykorzystać pierwszy dzień urlopu w Ustrzykach Dolnych. Basia zabrała dość sporo bagażu ze sobą, ale tak to było z kobietami. One zawsze potrzebowały więcej rzeczy na taki wyjazd i same kosmetyki zajmowały prawie jedną torbę. Mi to starczał jeden żel.

Domek, w którym zamieszkaliśmy był niesamowity! Mieliśmy nawet własny taras i tam jadaliśmy wszystkie posiłki. Pogoda nam dopisywała. Tylko przez jeden dzień padało, ale spędziliśmy ten czas w domku grając w gry planszowe. To był mój najlepszy wyjazd w życiu, bo spędziłem go z cudowną kobietą i na dodatek w miejscowości, która była piękna i bardzo malownicza. Te wakacje zdecydowanie należały do udanych.