Urlop latem tylko w Ustce

Za nami czas wakacji. To był niezwykły okres. Będziemy je wspominać przez długi czas. Uwielbiam ten moment roku. Możemy spędzić wspólnie czas. Tego lata bardzo długo zastanawialiśmy się nad tym gdzie moglibyśmy pojechać. Uznaliśmy, że bardzo do dobrym rozwiązaniem będzie nasze polskie morze. Dawno nie było nas tam i stwierdziliśmy, że obierzemy ten kierunek na czas naszych wakacji. Naszym dzieciom bardzo na tym zależało.

O naszych wymarzonych wakacjach nad morzem

wczasy w Ustce latemProsiły nas o to już od miesięcy.  Długo też szukaliśmy jakiegoś dobrego ośrodka wypoczynkowego. W końcu wczasy w Ustce latem, to bardzo ważny moment, warto jest wybrać miejsce, które spełni nasze oczekiwania. Przede wszystkim bardzo zależało nam na tym, aby miejsce mieszkaniowe, było wyposażone we wszelkie udogodnienia, przeznaczone dla rodzin. Zawsze kiedy szukamy, odpowiedniego miejsca na okres wakacyjny, sprawdzamy czy pokoje, są wyposażone w dodatkowe dostawki – w postaci łóżek, dla dzieci. Nasze dzieci są jeszcze zbyt małe, na to aby być same, w oddzielnym pokoju. Na szczęście w Ustce mieliśmy zapewnione wszelkie udogodnienia, które bardzo miło nas zaskoczyły. Przede wszystkim bardzo podobało nam się jakość obsługi hotelowej. Ekipa obsługująca, była bardzo życzliwa i niezwykle pomocna. W zasadzie cały czas dopytywali nas czy czegoś nie potrzebujemy. To było bardzo miłe. W ogóle Ustka jest wspaniałym miejsca do spędzania go całą rodziną. Ustka to miasto bogate w wiele atrakcji turystycznych. Innymi słowy, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli chodzi już o sam hotel to był naprawdę bardzo komfortowy. Łóżka były świetnie. Mogliśmy się dobrze wyspać. Hotel miał bardzo dobrze opracowany system przyjmowania gości. Idealnie ustawili cały system odwiedzin. Posiłki były podawane w systemie bufetu. To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza wtedy kiedy ma się małe dzieci. Kolejnym plusem, wybranego przez nas hotelu było to, że jadłospis był stworzony z myślą o wszelkich alergikach czy astmatykach.

Rzadko się to zdarza, żeby kuchnie hotelowe, brały pod uwagę, różne wytyczne rodziców. Między innymi takie jak posiłki uwzględniające nietolerancje pokarmowe albo na przykład posiłki bezglutenowe. To bardzo ważna kwestia. Nasz pokój był ze wspaniałym widokiem na samo morze. Był to wspaniały czas odpoczynku i wspólnych chwil. Zapamiętamy te chwile na długo.