Szybki transport z Niemiec

Przejazd do Niemiec ma w ofercie wielu przewoźników, jednakże 99% z nich świadczy te usługi autobusami lub autokarami. Niestety, taki środek transportu, wielu pasażerom nie odpowiada, toteż nie ma się czemu dziwić, że intensywnie szukają alternatywy.

Ile kosztuje bilet na bus?

sprawdzony transport osób z niemiec do polski - wrocławZ naszego miasta do Niemiec wcale nie jest daleko, tym dziwniejsze jest to, że niektórzy przewoźnicy ustalają ceny biletów na bardzo wysokim poziomie. Zwłaszcza, że w ich przypadku mamy do czynienia z autobusami, które lata swojej świetności mają dawno za sobą. Nadto, na „pokład” zabierają nawet ponad setkę pasażerów więc w pojeździe, przez całą podróż, panuje zgiełk i hałas, co dla osób na to nadwrażliwych, jest wysoce niekomfortowe. W większości autobusów nie ma też toalety więc organizowanie postojów jest koniecznością. Trzeba też wspomnieć, że z racji gabarytów oraz ilości przewożonych osób, autobusy, mogą przemieszczać się z maksymalną prędkością mniejszą niż sto kilometrów na godzinę, co w praktyce oznacza, że nie jadą zazwyczaj więcej niż osiemdziesiąt na godzinę. Takim tempem, nawet z Wrocławia, jedzie się długo więc, gdy jeszcze do tego doliczyć czas postojów, podróż może trwać nawet dziewięć-dziesięć godzin. Dlatego też warto rozważyć opcją, jaką są przejazdy do Niemiec busem. Jest to inicjatywa prywatnych przewoźników, którzy obserwowali rynek transportu międzynarodowego od dawna i zrozumieli, że pasażerowie potrzebują czegoś więcej. Czyli oferty, która miałaby zupełnie inne parametry od tych, jakie proponują znani przewoźnicy. Jeżeli zatem zainteresował nas sprawdzony transport osób z Niemiec do Polski – Wrocław to miasto, z którego busy odjeżdżają kilka razy w tygodniu. Dodać trzeba, że flota tych samochodów jest całkiem nowa, a w ich wnętrzu mamy do czynienia z wszelkimi udogodnieniami, jak bezpłatny dostęp do w-fi, rozkładane do pozycji pół-leżącej fotele, a także WC oraz klimatyzację. Bilety na bus można zakupić przez internet.

Zdecydowanie warto wybrać ofertę prywatnych przewoźników, ponieważ przejazd busem jest nie tylko bardziej komfortowy, ale i szybszy. Szacuje się bowiem, że jest on w Niemczech szybciej od autobusu o nawet trzy-cztery godziny. To dużo, zwłaszcza dla kogoś, kto na tej trasie przemieszcza się systematycznie.