Szerokie możliwości styroduru

Nowoczesna i kreatywna reklama jest w stanie zachęcić do zainteresowania ofertą wielu nowych klientów. Dlatego firmy poszukują ciągle nowych rozwiązań – skupiających uwagę i atrakcyjnych w odbiorze dla klienta. Przemyślana kampania marketingowa jest dużą szansą na ukształtowanie korzystnego wizerunku marki.

Atrakcyjne napisy ze styroduru

litery ze styroduruPomysłów na reklamę jest mnóstwo. Ważne, aby była skuteczna i przekazywała informacje korzystne z punktu widzenia przedsiębiorstwa. Stabilną pozycję wśród nośników reklamowych wypracowały sobie ulotki, foldery reklamowe, różnego rodzaju plakaty oraz bilbordy. Te rodzaje przekazu reklamowego, które posiadają jakiś charakterystyczny akcent, nigdy nie pozostaną niezauważone. Bardzo ciekawą formą wykorzystywaną do celów marketingowych są litery ze styroduru. Efektowne napisy wykonane z pianki polistyrenowej są bardzo trwałe, odporne na wilgoć i wodę – dlatego mogą być również wykorzystywane na zewnątrz. Taki rodzaj reklamy wyróżnia się dużymi możliwościami w zakresie personalizacji i zastosowania różnych wariantów, które będą bardzo korzystne wizualnie. Mogą być realizowane projekty niewielkich rozmiarów oraz wielkogabarytowe konstrukcje. Napisy z takich liter są kreatywną ozdobą biur i sal wykładowych. Przestrzenne grafiki mogą stanowić kreatywny przekaz firmy, nawiązując do wyznawanych wartości i misji przedsiębiorstwa. Niewątpliwą zaletą takich motywów ze styroduru są niskie koszty realizacji i łatwy montaż. W zależności od potrzeb, przestrzenne napisy mogą być wykonane w dowolnym kolorze. Bardzo atrakcyjnie prezentują się napisy z podświetleniem LED – nawet z dużej odległości przyciągają uwagę klienta. Niezależnie od tego, w jakim kolorze czy wielkości zostanie wykonany taki napis, efekt 3D zawsze będzie przykuwał uwagę przechodniów, klientów, pracowników i inne osoby stykające się bezpośrednio z takim rodzajem reklamy.

Kompozycje graficzne ze styroduru zapewniają trwałość i wytrzymałość przez wiele lat. Szybki czas realizacji, różne możliwości graficzne oraz dostosowanie odpowiedniej wielkości to rewelacyjna propozycja w wielu działach promocji i reklamy. Atrakcyjny wygląd napisów ze styroduru spotyka się z pozytywnym odbiorem i zainteresowaniem klientów, pozostawiając w pamięci korzystne skojarzenia związane z firmą.