Super hotele w Gdyni

W ostatnim czasie nasza ukochana drużyna grała ważny mecz w Gdyni. Stwierdziliśmy, że fajnie byłoby wspomóc zawodników z trybun, ale przy okazji można pozwiedzać bardzo fajne miasto. Jako że sam mecz odbywał się akurat w weekend, to postanowiliśmy znaleźć jakiś fajny hotel i poza kibicowaniem podczas meczu, zająć się zwiedzaniem miasta i okolic.

Jak znaleźć fajny hotel w Gdyni?

hotele gdyniaWybieraliśmy się nad morze już w piątek wieczorem, licząc, że całą sobotę pozwiedzamy, wieczorem udamy się na mecz, odeśpimy i w niedzielę po kolejnej porcji zwiedzania wrócimy do domu. Przed wyjazdem więc sprawdziliśmy jakieś fajne miejsca do spania. Jeżeli chodzi o hotele Gdynia ma bardzo szeroki wachlarz ofert, które idealnie można dobrać do własnych potrzeb. Można byłoby powiedzieć, że jakichś specjalnych wygód nie potrzebowaliśmy razem ze znajomymi, ale w przeszłości już mieliśmy niezbyt przyjemne przygody z dziwnymi miejscami noclegowymi. Woleliśmy więc nie ryzykować i mieć pewność, że trafimy na fajny hotel, którego polecają i zachwalają odwiedzający. A w końcu tych jest całkiem sporo. Nie tylko sama Gdynia jest bardzo ciekawym miastem do odwiedzenia, ale przecież tuż obok jest kurortowy Sopot i historyczny Gdańsk. Nic więc dziwnego, że hotele w tych okolicach stoją na bardzo wysokim poziomie. Poszukiwania więc nie musiały długo trwać, a mogliśmy się cieszyć profesjonalną obsługą w bardzo fajnym miejscu.

Wiadomo, że różni ludzie w różny sposób oceniają hotele i jesteśmy pewni, że ktoś mógłby mieć zdanie zupełnie inne od naszego. Ale jeżeli mamy zapewniony super porządek, miłą obsługę i natychmiastową realizację jakichkolwiek próśb czy rozwiązywanie problemów, to narzekać na pewno nie będziemy. Szczególnie, że nasza ukochana drużyna wygrała.