Stonowane lampki choinkowe

Wszyscy wiemy, że święta Bożego Narodzenia bez odpowiedniej oprawy wprowadzającej nas w ten wyjątkowy klimat, nie byłyby te same. Choinka, lampki choinkowe nie tylko na choince, lecz na każdej wolnej przestrzeni na pewno kojarzą się ze świętami, jednak czasem potrafią nieco przytłoczyć. Dlatego wielu preferuje święta w nieco bardzo klasycznym i mniej narzucającym się stylu. Więcej o tym poniżej.

O stonowanych lampkach choinkowych

dobre lampki choinkoweJak już wspomniano, czasem nadmiar źle zestawionych ze sobą świątecznych dekoracji może nieco przytłoczyć i stworzyć efekt odwrotny do zamierzonego. Nieco kiczowaty efekt nie zrobi na nikim wrażenia, dlatego też pamiętajmy, że nie musimy wystawiać absolutnie wszystkich dekoracji, które zgromadziliśmy w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Co jakiś czas odświeżajmy nasze pudło ze świątecznymi dekoracjami i wyrzucajmy uszkodzone bombki czy przepalone lampki choinkowe. Nie musimy oczywiście co roku kupować całych nowych zestawów bombek, jednak pamiętajmy, by na choince nie znalazła się każda bombka z innego zestawu. Nie będzie to bowiem wyglądać estetycznie. Nie bójmy się również inwestować w nowoczesne i dobre lampki choinkowe, gdyż są one dużo bezpieczniejsze w porównaniu z tymi, które produkowano niegdyś, i które były w stanie wzniecić pożar choinki. Nowoczesne lampki Led na szczęście nie wytwarzają ciepła, dzięki czemu nie ma niebezpieczeństwa zapłonu.

Święta to wspaniały czas, podczas którego możemy spędzić czas z rodziną w niepowtarzalnej atmosferze, jednak by nasz dom wyglądał dobrze, stylowo i elegancko, nie należy go dekorować za pomocą wszystkich ozdób, jakie mamy pod ręką. Wybierzmy te najładniejsze bombki i stroiki, a także nowoczesne lampki choinkowe, najlepiej w jednym odcieniu kolorystycznym.