Spór o parawan w domu

Od dawna marzy mi się zmiana wystroju naszego salonu. Nie chciałam robić jakiś domowy rewolucji, tylko nadać pomieszczeniu więcej elegancji i stylu. Problem nie leżał w źle dobranych meblach czy kolorach ścian. Po prostu brakowało tutaj jakiejś harmonii. Nasz salon to miejsce odpoczynku, jadalnia i bawialnia dzieci w jednym. Oczywistym dla mnie było, że pora to uporządkować. Mój mąż nie widział tego problemu. Zarzucił mi, że szukam dodatkowych wydatków, co tylko zmotywowało mnie do podjęcia działania.

Dekoracyjne parawany do domu

parawan do domuZamarzyło mi się, aby podzielić przestrzeń salonu. Uznałam, że to prosty sposób na osiągnięcie oczekiwanego efektu prostą zmianą, która nie urazi męża. Chciałam, żeby część wypoczynkowa odznaczała się od części jadalnianej. Jednak samo poprzestawianie mebli okazało się mało interesujące i wciąż czegoś brakowało. Remont oczywiście nie wchodził w grę, ponieważ na to mój ślubny nigdy by się nie zgodził. Szukałam niebanalnego rozwiązania, czegoś co prezentowałoby się dobrze, a zarazem nie wymagałoby męskiego pierwiastka oraz było by funkcjonalne. Wtedy właśnie wpadłam na stronę internetową poświęconą parawanom dekoracyjnym do domu. Zachwyciły mnie możliwości wykorzystania tego cuda. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Oczami wyobraźni już widziałam, że to jest to czego potrzebuje mój salon. Dodatkowo wachlarz projektów, wzorów i wielkości była dla mnie gwarancją, że bez problemu znajdę coś odpowiedniego. Jednak zanim przeszłam do realizacji swoich planów musiałam jeszcze przekonać mojego męża. Dlatego przez kolejnych kilka dni przekonywałam go, że parawan do domu to rzecz niezbędna w naszym salonie. Opowiadałam o różnorodności kolorów, wzorów i wersji. Zaproponowałam mu wspólne oglądanie projektów z użyciem parawanów. Wyjaśniałam mu jaki jest wielofunkcyjny i elegancki., aż w końcu z trudem przyznał mi racje.

Teraz wszyscy jesteśmy zadowoleni. Ja mam swój wymarzony salon przedzielony dekoracyjnym parawanem, a mój mąż docenił możliwość relaksu odgrodzony od domowego zamętu w zaciszu salonu. Dzieci polubiły nowy nabytek i chętnie wykorzystują go do swoich zabaw. Jestem zaskoczona jak wiele zalet ma zakupiony parawan do domu. Nawet nasi goście dostrzegli ogromną różnice i pochwalili nowe zagospodarowanie przestrzeni. Uważam, że była to zmiana na lepsze.