Skuteczne usuwanie owłosienia

Z usług salonów kosmetycznych korzystają także mężczyźni, który także poprawiają swoją urodę i dbają o swoją skórę. Niektórzy nawet poddają się zabiegom depilowania klatki piersiowej, pach, czy nóg. W gabinetach kosmetycznych możemy spotkać ofertę na depilację laserową i przy użyciu wosku na ciepło, lub na zimno.

Ile trwa usuwanie włosków laserem?

wrocław laserowe usuwanie owłosieniaWiększość metod na usuwanie zbędnego owłosienia nie daje trwałego efektu, gdyż działają powierzchownie. Ponadto musimy często kupować produkty do depilacji takie jak maszynki, pianki, plastry z woskiem, czy specjalne kremy do depilacji. Korzystając z usług salonów kosmetycznych, które oferują metodę laserowego usuwania owłosienia tylko raz ponosimy koszt, który jest często niższych niż wielokrotne wydawanie pieniędzy na popularne produkty go golenia. Jednak różnica jest taka, że trzeba jednorazowo wydać więcej pieniędzy, a nie każdy jest na to gotowy. Miasto Wrocław laserowe usuwanie owłosienia oferuje klientom w ścisłym centrum miasta, gdyż znajdują się tu najlepsze salony kosmetyczne, wyposażone w nowej generacji sprzęt do depilacji. Przy użyciu lasera możemy pozbyć się włosków spod pach, okolic bikini, a także nóg i rąk. Laser nie wywołuje podrażnień skóry tak jak to ma miejsce przy stosowaniu jednorazowych maszynek do golenia, czy plastrów z woskiem. Dodatkowo depilowanie przy użyciu wiązki lasera jest bezbolesne i szybkie. Wystarczy jeden, maksymalnie dwa zabiegi żeby cieszyć niesamowicie gładką skórą bez żadnego włosa. W taki sposób możemy całe ciało wydepilować kilku godzin. Czas trwania zabiegu zależy od jakości lasera i powierzchni skóry, która zostanie poddana działaniu lasera. Najwięcej czasu zawsze zajmują nogi, szczególnie jeżeli klientka ma ich dużo i są mocne, wtedy może okazać konieczne powtórzenie zabiegu. Moc lasera jest wprost proporcjonalna do zamierzonego efektu, więc na pewno nam nie zaszkodzi. 

Tej metody nie wykonamy samodzielnie w domu, bo wymaga ona specjalistycznego sprzętu, oraz odpowiednio wyszkolonego personelu, który potrafi bezpiecznie obsługiwać laser. We Wrocławiu znajduje się przynajmniej dziesięć salonów kosmetycznych, które dysponują najnowszym sprzętem do depilacji laserowej. W takim miejscu zawsze jest tłum klientów, którzy chętnie wracają.