Sklepy z obudowami na telefony

Osłona telefonu jest niezbędna jeżeli często używamy telefon. Chyba każdemu się zdarzyło, że przy wyciąganiu komórki z kieszeni, wypadła mu na podłogę. W takiej sytuacji nie trudno o uszkodzenie telefonu, które może nas słono kosztować, szczególnie jeżeli posiadamy drogi telefon. Zabezpieczyć go może jedynie odpowiednie etui, które będzie idealnie pasować na nasz model.

Z czego są zrobione obudowy na telefony?  

sklep z obudowami na telefonObudowy telefonów często są produkowane z mało wytrzymałych produktów, takich jak plastik, lub z tworzywa przypominającego wyglądem metal, które bardzo szybko ulega zarysowaniom. Większość z nas telefon trzyma w kieszeni, torebce, albo w plecaku. Aż siedemdziesiąt procent uszkodzeń powstaje w skutek niefortunnego wyciągania telefonu z kieszeni spodni, kiedy upada on na podłogę. Jeżeli jest bez obudowy ochronnej, to najczęściej taki upadek kończy się uszkodzonymi rogami, lub rozbitym wyświetlaczem. Aby zabezpieczyć naszą komórkę przed takimi sytuacjami, wystarczy znaleźć sklep z obudowami na telefon i zakupić etui idealnie pasujące na nasz model. Już najtańsza, silikonowa obudowa jest w stanie ochronić telefon przed typowymi uszkodzeniami. Do zarysowań obudowy i wyświetlacza dochodzi najczęściej kiedy telefon trzymamy w torebce razem z kluczami i innymi ostrymi, lub metalowymi przedmiotami. Przed nimi także może uchronić nasz telefon dobre etui. Jednak żadne nie obejmuje przedniej szybki, która mimo, że jest wykonana z trwałego materiału, to i tak ulega zarysowaniom. Uchronić ją może szkło hartowane, które kupimy w każdym sklepie z akcesoriami do telefonów. Jest ono w formie przezroczystej, a z jednej strony ma specjalny klej, który idealnie przywiera do powierzchni ekranu. Możemy jednocześnie używać osłony na ekran telefonu i obudowy chroniącej tył i boki. Etui na telefon nie jest drogie, a jego cena zależy od materiału z jakiego jest ono wykonane. Najdroższe będą skórzane, a najtańsze silikonowe. 

Dokonując zakupu nowego telefonu, warto od razu się zastanowić nad zakupem pasującej do niego obudowy, gdyż urządzenie może się szybko zniszczyć, a każda rysa, obniża jego wartość w momencie ewentualnej sprzedaży. Futerał na telefon, najtaniej kupimy w sklepach internetowych i też tam znajdziemy ich największy wybór.