Renomowany sklep z odzieżą pracowniczą

Większość firm budowlanych nieszczególnie przykładała się do wyposażania pracowników, umożliwiając im używanie dowolnej odzieży w trakcie pracy. Podczas gdy pozwalało to na zaoszczędzenie środków, które musiałyby zostać przeznaczone na zakup ubrań roboczych, często powodowało mnóstwo problemów, a nawet było przyczyną wypadków przy pracy. Codzienna odzież nie chroniła bowiem w ogóle przed kontaktem z nierzadko szkodliwymi substancjami, używanymi w trakcie pracy, a po zużyciu bardziej przeszkadzała w wykonywaniu zadań niż pomagała.

Odzież robocza dla pracowników budowlanych

odzież ochronna w bydgoszczyNowy projekt który niedawno przyjęliśmy do wykonania wymagał zatrudnienia niemal połowy zakładanej załogi, z racji ogromu prac, jakie musiały być wykonane. Zgodnie z założeniami, nowi pracownicy mieli być wyposażeni w wysokiej jakości ubrania robocze, dostosowane do zadań jakie mieli wykonywać. Nie posiadaliśmy jednak na stanie wystarczającej ilości odzieży ochronnej, by ową część załogi wyekwipować przed rozpoczęciem zadań. Na szczęście, wysokiej jakości odzież ochronna w Bydgoszczy nie była trudna do znalezienia. Znaliśmy bowiem przynajmniej dwa duże sklepy stacjonarne, mające w ofercie najwyższej jakości sprzęt BHP, w których takowe mogliśmy zakupić od ręki, nawet mimo dość dużej ilości potrzebnych kompletów. Obydwa sklepy funkcjonowały zarówno jako punkty detaliczne oraz jako hurtownie, więc realizowały dowolne zamówienia, obejmujące nawet najmniejsze ilości wyposażenia. Nie oferowały jednak sprzętu taniego, mającego mierną jakość, zamiast tego sprzedając wyłącznie wyposażenie z najwyższej półki, najbardziej sprawdzone i trwałe. W ofertach obu można było znaleźć wyposażenie zarówno przeznaczone dla pracowników ogólnobudowlanych, jak i odzież wyspecjalizowaną, przeznaczoną choćby do prac wysokościowych, czy zadań wykonywanych w złej pogodzie.

Wyposażenie całej, dość licznej załogi nie stanowiło więc problemu, a więcej czasu zajmowało zazwyczaj stworzenie listy zapotrzebowania, niż same zakupy. Jeden ze sklepów był również autoryzowanym punktem sprzedaży jednego z najbardziej renomowanych producentów sprzętu ochronnego, dlatego też w ofercie znajdowała się również możliwość sprowadzenia dowolnego artykułu na specjalne zamówienie, oraz darmowy serwis gwarancyjny.