Przyciemnienie szyb w sportowym aucie

Kupiłem sobie sportowy samochód. Żona żartowała sobie, że przechodzę kryzys wieku średniego, ale ja o takim samochodzie marzyłem od dawna. Odłożyłem kasę i mogłem sobie na ten zakup pozwolić. Kupiłem białe sportowe auto, które nie przejechało ulicami niezauważone.

Auto z przyciemnianymi szybami

przyciemnianie szyb krakówWszystko było super, tylko czasami przeszkadzało mi, że ludzie mi się przyglądali jak jechałem samochodem przez miasto. Wpadłem więc na pomysł, żeby przyciemnić sobie szyby w samochodzie. Przecież było to sportowe auto i powinno mieć ciemne szyby! Musiałem jeszcze znaleźć firmę, która oferowała bezpieczne i profesjonalne  przyciemnianie szyb Kraków znałem jak własną kieszeń i bez problemu udało mi się takie usługi zlokalizować. Podjechałem do wybranej firmy samochodem, żeby sprawdzili szyby i wycenili usługę ich przyciemnienia. Folia, która stosowana była w tej firmie do przyciemniana szyb posiadała wszelkie atesty. Zdecydowałem się na tę usługę i mogłem wykonać ją od ręki, bo aktualnie nie było zleceń w firmie. Zostawiłem auto a następnego dnia miałem je odebrać z przyciemnionymi już szybami. Byłem bardzo podekscytowany i nie mogłem się doczekać, aż zobaczę efekt. Następnego dnia po południu poszedłem odebrać swój samochód. Szyby były profesjonalnie przyciemnione i podczas jazdy miałem ogromny komfort. Nikt z zewnątrz mnie nie widział, co dawało mi sporo frajdy. Samochód prezentował się jeszcze lepiej. Na moje, to każde sportowe auto powinno mieć przyciemniane szyby.

Samochodem jeździłem regularnie i swoje stare kombi sprzedałem, bo stało tylko w garażu. Żona miała własny samochód i nie był trzeci potrzebny. Pieniądze ze sprzedaży tego samochodu zainwestowałem w dom i zrobiłem remont w pokoju gościnnym, gdzie wstawiłem nowe meble.