Profesjonalne powiększanie ust

 

Żyjemy w czasach, w których coraz bardziej istotny staje się nasz wygląd zewnętrzny. Mamy także powszechny dostęp do profesjonalnych usług, które pomogą nam w utrzymywaniu pięknego i młodego wyglądu. Takie usługi zapewnia nam szeroko rozumiana medycyna estetyczna. Możemy dzięki niej poddawać się mniej lub bardziej inwazyjnym zabiegom, które zapewnią nam poprawę ogólnego wyglądu. Do tych mniej inwazyjnych zaliczana jest korekta naszym ust i przestrzeni wokół nich.

Zabieg powiększania ust – czy warto?

powiększanie ustGabinety medycyny estetycznej są miejscem z którego coraz częściej korzystamy. Jednym z zabiegów najczęściej przez nie wykonywanym jest powiększanie ust. Jest to zabieg popularny, ale trzeba uważać przy wyborze miejsca, w którym go wykonamy. Takich miejsc jest coraz więcej, a nam zależy na jak najlepszym rezultacie. Usta to element naszej twarzy, który jest bardzo wyeksponowany i źle wykonana usługa powiększenia będzie bardzo widoczna. Przede wszystkim żadna z nas nie chce, aby na jej twarzy pojawił się efekt tzw. kaczego dzioba. Za bardzo powiększone usta wyglądają karykaturalnie i bynajmniej nie dodają nam uroku. Trzeba więc skorzystać z usług profesjonalisty. Absolutnie nie powinno się takich zabiegów wykonywać samodzielnie w domu, gdyż z konsekwencjami będziemy borykać się naprawdę długo. Efekt takiego zabiegu utrzymuje się zwykle nawet do roku czasu. Usta powiększa się kwasem hialuronowym. Ma on na celu nie tylko powiększenie usta, ale także poprawę ich konturu. Możemy skorygować ich kształt. Bardzo często nasze usta są niesymetryczne i jeśli możemy sobie pozwolić na poprawę tego defektu to warto z niej skorzystać. Jest to zabieg szybki, do którego nie trzeba się jakoś szczególnie przygotowywać. Zwykle do gabinetu udajemy się bez żadnych kosmetyków na ustach. Przed zabiegiem usta smarowane są kremem znieczulającym, który ma za zadanie zniwelować wszelki dyskomfort. Kwas jest starannie wstrzykiwany w kilka miejsc i rozmasowywany, by uniknąć powstawanie nieestetycznie wyglądających zgrubień.

Taki zabieg jest kosztowny, ale efekty utrzymują się zwykle nawet do roku. Jest to także zależne od naszego organizmu. Zabieg powiększania ust, który zostanie dobrze wykonany będzie cieszyć nasze oczy i duszę. Żadna z nas nie chce żyć z kompleksami, a usta są bardzo częstym powodem do braku zadowolenia ze swojego wyglądu. Mamy na tym polu wiele możliwości i warto z nich korzystać. Wizyta w dobrze wybranym gabinecie medycyny estetycznej poprawi nie tylko nasz wygląd, ale również samopoczucie.