Producent placów zabaw dba o dobro dzieci

Od zawsze fascynowały mnie wszelkiego rodzaju problemy logiczne i gry towarzyskie. Zabawa i jej historia zajmowała mnie przez całe gimnazjum i liceum. Dużo czasu poświęciłem na analizowanie różnych jej form i zastanawiałem się, jak powiązać ją z pracą zawodową. Olśniło mnie, gdy kończyłem doktorat z kulturoznawstwa, gdzie analizowałem właśnie to zagadnienie. Stwierdziłem wówcza, że wykorystam w pełni swą wiedzę i umiejętności tworząc nowy rodzaj placów zabaw. Zostanę producentem i będę w tym najlepszy. To moje życiowe powołanie.

Warto skontaktować się z producentem placów zabaw

producent placów zabawUwielbiam to co robię. Dobry producent placów zabaw powinien zawsze szukać inspiracji. Nigdy nie wiem skąd ona nadejdzie. Czy to będzie postmodernistyczna książka, czy moje odbicie w mijanej kałuży. Place zabaw, które projektuję i produkuję, wyglądają zupełnie inaczej niż tradycyjne place, które można znaleźć koło szkół, czy w przedszkolu. Moje place zabaw rozwijają umiejętności logicznego myślenia u dzieci. Umieszczam w nich tradycyjne zabawki, ale sprawiam, by nie były one tak oczywiste. Jednym z moich najlepszych wynalazków jest huśtawka, którą ma różne funkcje zależnie od tego, jak ułożymy prostą, drewnianą układankę, która jest z nią połączona. Dziecko może po pewnym czasie odkryć, iż jest to w gruncie rzeczy dający skromne możliwości panel sterowania, który pozwala na zdjęcie blokady, uniemożliwiającej wysokie huśtanie się. Gdy dziecko odkryje, że dzięki swojemu intelektowi może ustawić sobie wyższe loty, będzie wniebowzięte. Moje place zabaw wykorzystują często elementy labiryntów i lustrzanych odbić. Staram się wpajać dzieciom zasady działania symetrii i innych prostych matematycznych praw. Dzięki temu, że dochodzą do nich same, poprzez zabawę, są naprawdę zadowolone i zaczynają lubić zdobywanie wiedzy. To moje największe osiągnięcie, którym mogę się pochwalić jako producent placów zabaw. Praca, którą wykonuję dla dobra dzieci daje mi olbrzymią satysfakcję.

Mam bardzo duże ambicje. Ostatnio stałem się całkiem popularny i postanowiłem zatrudnić kilku dodatkowych pracowników. Są to głównie matematycy i artyści, którzy pomogą mi popchnąć branżę placów zabaw na nieznane dotąd tory. Szykuje się rewolucja w tej materii i niedługo świat moze się spodziewać nowego wymiaru rozrywki. Ale na razie nie mogę zbyt wiele zdradzać.