Producent opakowań do pizzy

Dzisiaj opowiem wam pewną historię związaną z opakowaniami do pizzy. Jako młoda dość pizzeria wiedziałem, że będzie trzeba korzystać początkowo z tanich rozwiązań, które faktycznie sprowadza się do zamawiania na przykład tanich opakowań kartonowych do pizzy. Prowadziliśmy początkowo w głównej mierze sprzedaż na zamówienie, więc musieliśmy także zatrudnić odpowiedniego kierowcę, który codziennie przez kilkanaście godzin będzie rozwoził pizzę.

Pizza – gdzie zlecić druk opakowań?

znany producent opakowań do pizzyWiedziałem, że przyda mi się jakiś znany producent opakowań przeznaczonych do pizzy, który będzie w stanie na pewno zagwarantować nam szybką dostawę opakowań i zawsze na czas. Początkowo oczywiście zamierzaliśmy złożyć jedno testowe zamówienie, które będzie można z powodzeniem wykorzystywać przez kilka tygodni. Okazało się jednak, że zapotrzebowanie na opakowania było na tyle duże już po paru tygodniach od otworzenia własnej pizzeri, że faktycznie stwierdziliśmy, że trudno teraz będzie coś z tym zrobić. Wiedziałem natomiast, że znany producent opakowań do pizzy będzie w stanie bardzo profesjonalnie podejść do mojego zamówienia i faktycznie jak tylko chciałem złożyć mniejsze lub większe zamówienie na przykład na kilka tysięcy opakowań do pizzy to również nie było z tym problemu. Raz nawet spotkałem się z pracownikiem odpowiedzialnym za planowanie produkcji i powiedział mi, że opakowania do pizzy z logo tworzą faktycznie dla wielu firm i tak naprawdę my nie jesteśmy pierwsi. Dlatego mają już odpowiednie wzory pozwalające faktycznie na korzystanie z tańszej produkcji. Bardzo mi zależało na tym, aby znany producent opakowań do pizzy mógł do mnie podejść indywidualnie. Faktycznie miałem małą pizzerię, ale jeśli chodzi o elementy wizualne to niezwykle dbaliśmy o te kwestie. Można więc powiedzieć, że chciałem wszystko dobrze zorganizować i oczywiście wykorzystywać jedynie takie opakowania, które będą najlpesze w swoim rodzaju.

Oczywiście chcieliśmy też dobry nadruk, który będzie odróżniał nas od konkurencji. Nie było to łatwe zadanie, ale początki zawsze bywają skomplikowane. Teraz jednak jak już wiem jak działają znani producenci opakowań do pizzy faktycznie nie ma żadnego problemu ze znalezieniem odpowiedniej firmy do współpracy. Tak się jednak składa, że ten producent, którego wybrałem dobrze się ze wszystkiego wywiązuje.