Poszukiwania milionera na męża

Każda z nas chce mieć przystojnego, odpowiedzialnego i wiernego męża, który będzie się troszczył o całą rodzinę. Dobrze żeby przy okazji był też bogaty, bo bez pieniędzy ciężko żyć na odpowiednim poziomie. Posiadanie biednego partnera, nie wróży nam dobrej, dostatniej przyszłości, dlatego niektóre kobiety myślą o tym zawczasu. 

Czy bogaty mężczyzna może być wierny?  

szukam milionera na stałeBieda źle nam się kojarzy, a niektórzy z nas ją doświadczyli na własnej skórze. Jako płeć piękna, lubimy się stroić, robić zakupy i być obdarowywane przez mężczyzn drogimi prezentami. Nie każdego faceta na to stać, dlatego lepiej na samym początku znajomości, dać facetowi do zrozumienia, że chcemy żyć w luksusie. Jeżeli szukam milionera na stałe, to nie zadowalam się byle kim, tylko wysoko mierzę, bo tylko tam ich mogę znaleźć. Bogaci ludzie często nie spędzają czasu na popularnych rozrywkach, dlatego, aby go spotkać, muszę przebywać w miejscach, które należą do ich zainteresowań. Najczęściej jest to pole golfowe, czy kort tenisowy, gdyż w te sporty grają milionerzy. Każdy facet, bez względu na zasobność portfela, będzie wierny, jeżeli będzie zakochany, dlatego podstawowym celem jest go w sobie rozkochać. My kobiety umiemy wykorzystać swoją siłę seksapilu i sprawić, że każdy mężczyzna będzie nas pragnął. Z pewnością poszukiwania milionera, muszę zacząć od sprawdzenia portali randkowych, gdyż tam przyszli kandydaci zamieszczają ogłoszenia. Oczywiście nie każde musi być prawdziwe, ale nie mam nic do stracenia, więc sprawdzenie każdego autora jest konieczne. Wiem, że bogacze lubią mieć przy sobie wianuszek młodych i atrakcyjnych kobiet, bo to podnosi ich samoocenę, więc także dbam o swoje ciało, żeby zwrócili na mnie uwagę. Milioner zapewni mi życie w dostatku i da poczucie pewności, że nigdy mi niczego nie zabraknie. Statystyki mówią, że aż trzydzieści pięć procent ludzi, znajduje swojego życiowego partnera właśnie przez internet, więc mam spore szanse na spełnienie swojego marzenia.

Żyjemy w czasach konsumpcjonizmu, gdzie większość ludzi woli mieć niż być, dlatego chcemy szukać wygodnego życia, w którym nie musimy każdego dnia się martwić o przyszłość. Gdyby nie nasze starania, to pewnie milioner z wyższych sfer by na nas nie zwrócił uwagi, dlatego trzeba brać los w swoje ręce.