Polecany adwokat od prawa rodzinnego z Wrocławia

Niestety, ale małżeństwo moje dobiegło końca. Mąż znalazł sobie młodszą kobietę i wyprowadził się z domu. Co ciekawe, nie wniósł pozwu rozwodowego, bo zwyczajnie mu się to nie opłaca. Wie, że musiałby podzielić się za mną całym majątkiem, a także firmą. Ja jednak nie zamierzam czekać, tylko jeszcze dziś poszukam najlepszego adwokata i złożę pozew rozwodowy z orzeczeniem o jego winie. W końcu, to on opuścił mnie i dzieci. Przestał się nami całkowicie interesować.

Najlepsi adwokaci z Wrocławia

adwokat prawo rodzinne WrocławPocieszające jest to, że we Wrocławiu jest bardzo dużo dobrych kancelarii prawnych. Wyrastają one ja grzyby po deszczu. Interesuje mnie profesjonalny adwokat, który specjalizuje się w prawie rodzinnym. Chyba najlepiej jest poszukać w internecie, bo raczej nie mam innej możliwości. Nie mam żadnych znajomości, całe życie poświęciłam rodzinie i dzieciom. To przykre, że mąż nie potrafił tego docenić i tak mnie upokorzył. Nie mogę się z tym pogodzić. Wejdę teraz w wyszukiwarkę internetową i wpiszę frazę: ,,najlepszy adwokat prawo rodzinne Wrocław i okolice”. Jak się okazuje, wyszukiwarka wskazała mi aż trzydzieści adwokatów od prawa rodzinnego z Wrocławia. Poczytam sobie komentarze klientów na forum i wybiorę najlepszego z nich. W końcu znalazłam najbardziej polecanego prawnika i zaraz zadzwonię, aby umówić się na spotkanie. Jestem już umówiona na jutro. Pokrótce powiedziałam o jaką sprawę chodzi. Adwokat powiedział, żebym wzięła ze sobą kilka potrzebnych dokumentów jak akty notarialne, rachunki i dowody zdrady mojego męża. Mam też jego esemesy do kochanki i zdjęcia. To wszystko mi się przyda, bo będę chciała udowodnić w sądzie, że to on jest winny rozpadowi naszego małżeństwa. Mąż zarzucił mi, że wina leży po mojej stronie, bo rzekomo o siebie nie dbałam i utyłam dwadzieścia kilogramów. Nawet nie zamierzam tego komentować, bo to dziecinne.

Trochę się denerwuję jutrzejszą wizytą w kancelarii prawnej. Chciałabym mieć ten rozwód już za sobą, bo niezwykle męczy mnie ta sytuacja. Mam nadzieję, że adwokat okaże się prawdziwym profesjonalistą i nie będzie mnie kosztował majątku, bo mam bardzo ograniczone środki finansowe. Mąż zablokował mi dostęp do konta, ale adwokat powiedział, że szybko tę sprawę załatwi, bo w pierwszej kolejności złoży wniosek o zabezpieczenie środków do sądu.