Po co kupować prześcieradło frotte ze sklepu?

Postanowiłam zmienić wystrój w mieszkaniu na taki, który byłby bardziej przytulny i ciepły. Teraz w moim mieszkaniu panuje klimat industrialny, ale ostatnio zamarzyłam o dodatkach, które wniosłyby do mojej przestrzeni trochę ciepła.

Zakup prześcieradła frotte ze sklepu

sklep prześcieradła frotteZaczęłam od podstaw i zmieniłam pościel oraz prześcieradło na cieplejsze. Kupiłam je w sklep prześcieradła frotte. Pościel nadal jest bardzo miła i przyjemna w dotyku. Tak samo jak prześcieradło na którym śpi się wręcz bosko. Sklep z prześcieradłami frotte znalazłam w Internecie, ale mogłam liczyć na prędką przesyłkę. Bardzo mnie to cieszyło. Z pozostałych dodatków postawiłam na ażurową lampę. Lampa bardzo pasowała do prześcieradła frotte ze sklepu, dlatego postawiłam ją na stoliku nocnym w sypialni. Może diametralnie nie zmieniłam wystroju mojego wnętrza, ale przynajmniej odświeżyłam go kilkoma nowymi akcesoriami. W łazience wymieniłam ręczniki na w żywszych kolorach. Gdy usiadłam na sofie, aby się zastanowić zadzwonił dzwonek do drzwi. To była moja sąsiadka, która często mnie odwiedzała po pracy. Zrobiłam kawę i usiadłyśmy wygodnie rozmawiając o tym co można jeszcze zmienić w mojej aranżacji i nagle wpadł nam do głowy pomysł. W zasadzie to był pomysł mojej sąsiadki, aby zrobić przemeblowanie. Początkowo nie byłam pewna czy to jest to czego chcę, ale zdecydowałam się i już chwilę później przesuwałyśmy moje meble. Sofa w miejsce szafy, szafa w miejsce telewizora, stół z krzesłami pod okno balkonowe… Nim się obejrzałyśmy nastał wieczór a my zmęczone usiadłyśmy na sofie pijąc lemoniadę. Stwierdziłam, że faktycznie to jest zmiana na lepsze. Jedynie pomyślałam, że przydałby się jeszcze dywan do salonu. Dywan mógłby nadać temu pomieszczeniu głębi. W takim otoczeniu mogłabym leżeć na sofie i czytać książki bez końca. To jest to o czym marzyłam od dawna i już nie mogłam się doczekać aż usiądę wygodnie i wyciągnę nogi z najnowszym bestsellerem. Uwielbiam to, że w moim mieszkaniu mogę robić, to na co mam ochotę.

Usytuowanie mebli było praktyczniejsze i wygodniejsze. Dzięki temu, że zdecydowałam się zrobić przemeblowanie czułam się jakbym była w nowym mieszkaniu. Czasem takie zmiany pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Niby nic wielkiego a jednak lekki powiew świeżości potrafi napawać optymizmem.