Piękne obrączki łazur

Pół roku temu oświadczył mi się mój długoletni partner, z którym znamy się od szkoły podstawowej. Z racji tego, że bardzo się kochamy zależało nam na tym by wszystkie aspekty zarówno naszego ślubu, jak i zabawy weselnej były idealne. Bardzo długo poszukiwaliśmy także idealnych obrączek. Choć nie mieliśmy na nie żadnej koncepcji, to jednak zależało nam na tym by czymś się one wyróżniały i były na swój sposób jedyne w swoim rodzaju. Przepiękny model, który od pierwszego spojrzenia nas zachwycił znaleźliśmy na pewnej stronie internetowej, która oferowała usługi jubilerskie.

Obrączka, która jest wyjątkowa

obrączki łazurZ racji tego, że prześledziliśmy bardzo wiele stron, które posiadały w swych ofertach wiele modeli obrączek, jednak zazwyczaj nie byliśmy do nich tak do końca przekonani, na pewnym etapie poszukiwań byliśmy już nieco zniechęceni. Za sprawą przypadku natrafiliśmy jednak na pewną stronę internetową, która wyróżniała się na tle innych swym asortymentem. Obrączki Łazur z miejsca przykuły naszą uwagę. Wyróżniały się na tle konkurencji unikatowymi wzorami oraz oryginalnymi zdobieniami, które wykonywane były z łączonych ze sobą materiałów. Warto przy tym zaznaczyć, że strona te posiada również zaawansowane filtry, które umożliwiają wybór tylko tych modeli, które potencjalnie mogą nas interesować. Mamy więc możliwość wyboru dowolnego przedziału cenowego dostosowanego do naszego budżetu, widoczny jest także podział ze względu na płeć (modele dla niej oraz dla niego) oraz konkretne typu materiałów, których jest mnogość (począwszy od srebra i platyny, aż na kamieniach szlachetnych kończąc). Naszą uwagę od razu przykuła złota para obrączek z ozdobnymi brylancikami. Posiadały one bowiem wytłoczenie w kształcie serca, które scalało ze sobą obie obrączki. Wraz z partnerem uznaliśmy to za piękną metaforę naszego związku. Serce to symbolizowało nas: dwie połówki, które tworzą jedną całość dopiero w parze. Zdecydowaliśmy się więc zamówić właśnie ten model. Mogliśmy jednak oczywiście zmodyfikować go pond nasze preferencje. Wybraliśmy więc pożądane przez nas rozmiary oraz szerokość obrączek, która najbardziej nam odpowiadała. 

Zamówiona przez nas biżuteria ślubna została dostarczona pod wskazany adres bardzo szybko. Ponadto zamówione przez nas pierścionki zapakowane były w piękne, ozdobne, ale i praktyczne pudełeczko, które sprawdziło się bardzo dobrze podczas ceremonii ślubnej. Obrączki pasowały na nas idealnie, nie wykorzystaliśmy więc możliwości zwrotu towaru, nie było bowiem takiej potrzeby. Biżuteria ta po dziś dzień bardzo nam się podoba, nosimy ją więc z prawdziwą dumą.