Pani doradziła mi zakup lampy

Zostałam zaproszona na imprezę. Moja siostra zmieniła mieszkanie i organizowała dla rodziny i znajomych parapetówkę. Już dawno nie byłam na żadnej imprezie więc bardzo się ucieszyłam z takiej okazji. Poza tym do tej pory nie widziałam mieszkania siostry a mieszka tam już od trzech tygodni. 

Siostra ucieszyła się z lampy

lampy nowoczesne szklaneSiostra stwierdziła, że dopóki nie skończy remontu to nikomu nie pokaże mieszkania. Uszanowałam jej decyzje. Chciałam jej pomóc przy malowaniu czy innych pracach ale siostra wszystko chciała zrobić sama. Siostra miała bardzo dobry gust więc wiedziałam, że na pewno mieszkanie jest pięknie urządzone. Postanowiłam zrobić jej jakiś prezent ale zupełnie nie wiedziałam co mam jej kupić. Pojechałam do ładnego i znanego sklepu, który moja siostra często odwiedza. Spodobała mi się tam lampa. Nie wiedziałam jednak czy ona będzie pasowała do jej wystroju. Lampy nowoczesne szklane były dobrych cenach. Można było je montować w różny sposób. Pani, która pracowała w tym sklepie znała moją siostrę i kiedy zobaczyła mnie przy lampach powiedziała, że mamy z siostrą podobny gust. Siostra kilka dni temu także była oglądać tą lampę ale ostatecznie się nie zdecydowała. Dowiedziała się, że za parę dni ma być promocja na lampy i stwierdziła, że poczeka i kupi ją taniej. Od razu poprosiłam o zapakowanie na prezent. Wiedziałam, że siostra bardzo się z niej ucieszy. Przeprowadzka i remont sporo siostrę kosztowały więc tym bardziej cieszyłam się, że kupiłam dla niej coś co oglądała i byłam pewna, że jej się spodoba.

Kiedy siostra rozpakowywała prezent dopytywała mnie co to jest ale nic nie chciałam jej powiedzieć. jak zobaczyła lampę to się wzruszyła. Pytała skąd wiedziałam, że taką chciała i nie mogła uwierzyć w to co widzi. Następnego dnia pojechałam do sklepu i podziękowałam pani za podpowiedź.