Ostatni dom na sprzedaż w Konstancinie

Owszem, od dawna chciałem przeprowadzić się do dużego domu, ale byłem tak zapracowany, że nie miałem czasu się tym zająć. Ciągle przebywałem w delegacji i głównie to mnie ograniczało. Kiedy jednak wróciłem na dłużej, to postanowiłem zająć się kupnem domu w Konstancinie. 

Kupienie domu na korzystnych warunkach 

domy konstancinKiedy na początku rozglądałem się za jakimiś ofertami, to było ich bardzo dużo i wiedziałem, że bez problemu kupię jakiś dom w interesującej mnie lokalizacji. Kiedy jednak po powrocie odezwałem się do dewelopera, to dowiedziałem się, że sprzedane już zostały tam prawie wszystkie domy Konstancin ludzie chętnie wybierali, gdyż było tam pięknie, ale nie spodziewałem się, że będzie taka sytuacja. Deweloper sprawdził jeszcze raz wszystko dokładnie i poinformował mnie, że na sprzedaż został ostatni dom pod lasem i może mi go sprzedać na korzystnych warunkach. Idealnie się złożyło, bo właśnie zależało mi na domu gdzieś na obrzeżach miasta i taki właśnie dostępny był do kupienia. Z deweloperem pojechałem na miejsce, żeby obejrzeć ten dom. Był on ostatnim domem w ofercie tego człowieka. Planował nowe inwestycje, ale dopiero po nowym roku a ja już tak długo czekać nie chciałem. Obejrzałem ten dom i wyglądał wspaniale. Był większy niż chciałem, ale cena była atrakcyjna, dlatego go kupiłem. Miałem już kilka pomysłów na wykorzystanie wszystkich powierzchni i ostatecznie to dobrze wyszło, że jednak kupiłem większy dom niż początkowo planowałem. To była udana inwestycja.

Musiałem wyjechać na kolejną delegację i przeprowadzkę do nowego domu przełożyłem na początek czerwca. Wtedy będę miał dużo więcej wolnego czasu i wszystkim spokojnie będę mógł się zająć. Planowałem też wziąć kilka dni urlopu, bo musiałem nieco odpocząć od pracy.