Nowa metalowa szafa bhp

Kodeks pracy zobowiązuje każdego z pracodawców do wyposażenia swoich pracowników w odzież roboczą chroniącą przed ewentualnymi urazami mechanicznymi. Odzież robocza powinna być przechowywana w oddzielonym suchym pomieszczeniu, a nie wraz z odzieżą w której pracownik przychodzi do pracy. Nowoczesne szafki ubraniowe bhp zapewniają odpowiednie warunki do przechowywania odzieży.

Wykonanie metalowej szafki ubraniowej

metalowa szafa bhp ubraniowaNowa metalowa szafa bhp ubraniowa wykonana jest ze stabilnej konstrukcji zgrzewanej z blachy stalowej. Cała powierzchnia blachy jest zabezpieczona przy użyciu dobrej jakości farby proszkowej, która jest całkowicie bezpieczna dla użytkowników oraz nie powoduje reakcji alergicznych. Drzwi umieszczone w przedniej części szafy wyposażone są w tak zwane wywietrzniki gwarantujące swobodny przepływ powietrza oraz zapewniające odpowiedni mikroklimat we wnętrzu produktu. W każdym z dwóch segmentów umieszczone zostały dwa haczyki, mała półka oraz drążek na ubrania. Zazwyczaj szafki zamykane są za pomocą klucza. Istnieją jednak modele zamykane przy użyciu specjalnych kart identyfikatorów. Każda z szaf posiada atest higieniczny oraz spełnia normy europejskie. Jest wykonana z materiałów solidnej jakości oraz całkowicie bezpieczna dla użytkowników. Łatwy system zamknięcia ma na celu ochronę naszych prywatnych rzeczy oraz zapewnienie nam poczucia intymności. Co ważne szafy ubraniowe nie wymagają dużych nakładów finansowych. Są powszechnie dostępne w wielu punktach sprzedaży oraz kuszą atrakcyjnie niskimi cenami. Różnią się wielkością, kolorem oraz sposobem wykonania. Nie mniej jednak każdy model jest niezwykle funkcjonalny i wykonany w prosty sposób tak, aby łatwo było utrzymać go w nieskazitelnej czystości. Z pewnością fakt, że szafa nie jest siedliskiem groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych jest ogromnym atutem.

Wykonanie metalowych szaf ubraniowych z pewnością różni się w zależności od modelu jaki wybierzemy. Nie mniej jednak każda z szaf wykonana jest w taki sposób, aby mogła przez wiele lat służyć swoim użytkownikom oraz zapewniać bezpieczne miejsce służące do przechowywania odzieży roboczej oraz prywatnej w odpowiednich warunkach z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa każdego z pracowników. Nowoczesny design jest jedynie dodatkiem.