Nowa hurtownia oferująca regały magazynowe

Tomek, mój sąsiad przez kilka lat pracował za granicą u jakiegoś prywaciarza. Przywiózł spore pieniądze, bo nowy samochód sobie kupił i mieszkanie wyremontował. Jeszcze sporo kasy mu zostało i planował ją jakoś dobrze zainwestować. Wtedy też zaproponował mi współpracę. Miałem razem z nim poprowadzić firmę i się zgodziłem, bo nie miałem żadnego zatrudnienia.

Różnego rodzaju regały magazynowe sprzedawane hurtowo 

hurtowa sprzedaż regałów magazynowychTomek załatwił lokal, który idealnie nadawał się na magazyn, w którym miały być trzymane wszystkie produkty przeznaczone na sprzedaż. Lokal był pusty i konieczne było urządzenie go od podstaw. Właśnie mi przypadło to zadanie, więc od razu zacząłem działać, żeby firma ruszyła jak najwcześniej. Przede wszystkim potrzebne były jakieś porządne regały magazynowe, które były w stanie utrzymać wielkogabarytowe produkty, które dużo ważyły. W pobliżu otworzyła się nowa hurtownia, o której opowiadał mi znajomy. Mieli tam podobno najniższe w mieście ceny. Co najważniejsze, oferowana tam była hurtowa sprzedaż regałów magazynowych i dzięki temu ceny były niskie. Tomek wypożyczył samochód dostawczy, który tego dnia od niego wziąłem. Musiałem mieć jak przewieść regały z hurtowni a sporo ich jednak było do kupienia. Kiedy pojawiłem się w hurtowni, to byłem w lekkim szoku, bo tak dużego wyboru regałów to ja nigdy jeszcze nie widziałem! Tomek przekazał mi konkretne informacje jakiego rodzaju to miały być regały i dlatego też poradziłem sobie bez problemu. Kupiłem regały w hurtowej ilości i faktycznie zapłaciłem za wszystko bardzo tanio. W detalicznej sprzedaży, to pewnie wyszłoby mi dużo więcej. Wiedziałem gdzie jechać na zakupy i dobrze, że dowiedziałem się o tej nowej hurtowni. Kupiłem tam przy okazji szafki magazynowe, biurko do biura i szafy ubraniowe, bo takie zlecenie dał mi Tomek. Zamierzał zatrudnić ludzi do pracy i takie szafki były niezbędne.

Regały sam montowałem, bo wiedziałem jak to zrobić. Znałem się na tym, bo kiedyś pracowałem w takiej jednej firmie jako złota rączka i między innymi składaniem mebli się tam zajmowałem. Tomek był zadowolony ze mnie i od razu zaznaczył, że nasza współpraca na pewno będzie udana. Ja byłem tego samego zdania co on. Firma ruszyła z końcem listopada i od razu przynosiła dochody.