Nowa firma sprzedająca ciągniki siodłowe

Moja firma transportowa działa od dwa tysiące pierwszego roku. Potrafiłem nią pokierować w taki sposób, aby odnosić wyłącznie sukcesy, czego oczywiście zazdrościła mi konkurencja, którą zostawiłem daleko w tyle. Oczywiście sytuacja ta bardzo mnie cieszyła, co nikogo nie dziwiło. 

Atrakcyjna oferta sprzedaży ciągników siodłowych 

sprzedaż ciągników siodłowychOd samego początku nie zmieniałem ciągników siodłowych w firmie i przyszedł już najwyższy czas na kupno nowych. Z uwagi na fakt, że posiadałem dużą firmę transportową, to potrzebowałem trzydziestu ciągników i wiązało się to z ogromnymi wydatkami. Zacząłem szukać firmy, która oferowała sprzedaż ciągników siodłowych na atrakcyjnych warunkach, ponieważ przy tak ogromnej ilości powinienem otrzymać dodatkowe rabaty. Od jednego ze swoich pracowników dowiedziałem się, że na rynku pojawiła się nowa firma, która sprzedawała ciągniki siodłowe i podobno ich oferta była najlepsza na rynku. Uzyskałem niezbędne informacje na temat tej firmy i zgłosiłem się do jej właściciela. Byłem wyjątkowym klientem, ponieważ potrzebowałem dużej ilości ciągników siodłowych i potraktowano mnie profesjonalnie. Oferta, którą mi przedstawiono była dla mnie bardzo satysfakcjonująca i już wiedziałem, że ciągniki siodłowe do swojej firmy kupię właśnie od tego sprzedawcy. Po omówieniu wszystkich szczegółów umówiłem się na kolejne spotkanie, które miało domknąć transakcję. Pojazdy miały trafić do mnie pod koniec tego miesiąca, co było dla mnie bardzo zadowalające.

Nowe pojazdy w firmie ucieszyły wszystkich moich pracowników. Stare ciągniki siodłowe były jeszcze w dość zadowalającym stanie, dlatego zdecydowałem się je sprzedać na aukcji internetowej. Zyskałem na tym trochę gotówki, którą przeznaczyłem na premie dla swoich pracowników.