Notes idealny dla każdego

Poszukując idealnego miejsca do spisywania notatek czy to prywatnych, czy w pracy, a może i na uczelnię niekiedy kierujemy się niską ceną, jednak są momenty kiedy jakość przeważa. Chcemy rozpieścić siebie, więc sięgamy po renomowane firmy z wysoką jakością. Nawet kupując notes. Jaka firma może temu sprostać? 

Marka z historią

leuchtturmFirma posiada ponad stuletnie doświadczenie w branży papierniczej, gdyż została założona w 1917 roku w Niemczech. Od lat sześćdziesiątych stale umacniała swoją pozycję lidera na rynku producenta znaczków pocztowych i monet. Od lat dziewięćdziesiątych i w dalszym ciągu firmą Leuchtturm zarządza czwarte pokolenie rodziny – Axel i Max Stürken. Robią to z ogromnym powodzeniem. Stawiają oni przede wszystkim na połączenie tradycji i doświadczenia z wysoką jakością i dbałością o detale. Sprawiło to tyle, iż w ponad pięćdziesięciu krajach firma kojarzona jest z niemiecką solidnością i kunsztem. Produkty tej marki to idealny sposób na obdarowanie wymagającej osoby albo samego siebie. Marka cechuje się minimalizmem oraz elegancją w połączeniu z nowoczesnym designem. Wykonanie samego notesu jest solidne, a materiały do niego użyte z najwyższej półki. Oprawy są twarde i można notes zamknąć na przytwierdzoną do okładki gumkę. Jest to marka rozpoznawalna, która cieszy się zaufaniem wielu klientów. Należy również zwrócić uwagę na to, iż dzięki twardej i mocnej oprawie bez problemu można wygrawerować na nim nazwę firmy, dedykację czy imię i nazwisko właściciela. Doda to jakości i osobistego charakteru notesowi.

Notesy firmy Leuchtturm są idealnym prezentem, jak i zakupem na własne potrzeby. Wysokiej jakości materiały użyte do wykonania notesów pozwolą nam cieszyć się użytkowaniem przed długi czas. W takim notesie naprawdę przyjemnie będzie zapisywać różne informacje.