Nomination-marka nowoczesnej biżuterii.

Nomination to słynna włoska marka biżuteryjna, którą specjalizuje się w produktach ze stali szlachetnej i złota. Została stworzona dla niebanalnych kobiet gustujących w nietuzinkowych precjozach. Działa na rynku od 1987 i w chwili obecnej ma już bardzo dobrze ugruntowaną pozycję. Jej wyroby wykonane są z najwyższej jakości produktów, uwzględniając 18-karatowe złoto i 9-karatowe złoto różowe. Biżuteria zdobiona jest kamieniami półszlachetnymi, cyrkoniami, a nawet diamentami.

Dla kogo jest Nomination, marka biżuterii ze złota?

nomination - biżuteria ze złotaFlagowym produktem jest bransoletka Composable. Bransoletka Composable powstała 30 lat temu i od tamtej pory cieszy się ogromnym uznaniem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Składa się z wielu elementów, które można komponować samodzielnie, co daje możliwość stworzenia indywidualnej, niepowtarzalnej biżuterii. Każdy może stworzyć ją na miarę swoich potrzeb i upodobań, gdyż moduły są do kupienia oddzielnie. Marka już na tyle wypracowała sobie rynek, że jeśli myślisz Nomination – biżuteria ze złota, to pierwsze co przychodzi Ci do głowy to subtelne i delikatne bransoletki. Oprócz Composable firma proponuję jeszcze inne linie np.Extension. Są to produkty już gotowe, ale również o bardzo interesującym designie. Skierowane są do kobiet lubiących zaszaleć z biżuterią i odważnie reprezentujących swoją kobiecość. Kolejną seria Trendsetter to produkty bardzo skromne dyskretne, idealne dla nastolatek i młodych kobiet. Te urokliwe bransoletki nadają się do noszenia zarówno pojedynczo, jak i grupowo, co daje naprawdę niezapomniany efekt. Nomination oferuje szeroki asortyment bardzo intrygujących zawieszek, na tyle filigranowych i pięknych, że można je zaprezentować zarówno w pracy, jak i na spotkaniu towarzyskim. Nie sposób nie wspomnieć o kolekcji dla mężczyzn, którą obejmuje całą gamę produktów od bransoletek, poprzez naszyjniki, a kończąc na breloczkach i spinkach.

Nomination to marka o naprawdę innowacyjnym designie i wyjątkowo oryginalnych wzorach. Biżuteria tej marki ma za zadanie podkreślić kobiece wdzięki i jednocześnie nie przytłoczyć urody. Produkty Nomination słyną z bardzo dobrej jakości i są chętnie noszone i pokazywane przez celebrytki i influencerki na całym świecie. Jej wyjątkowość doceniają zarówno młode jak i starsze kobiety- to biżuteria wielu pokoleń.