Nauczyłam się hipnozy na kursie

 

Moja przyjaciółka od zawsze wierzyła w stawianie hart, wróżenie z fusów czy przenikanie się światów. Muszę przyznać, że tym ostatnim zagadnieniem bardzo mocno mnie zafascynowała. Dowiedziałam się od niej, że najlepiej jest to zauważyć w hipnozie. Można się wtedy cofnąć w czasie, zobaczyć swoje wcześniejsze problemy, a także dowiedzieć się, gdzie leży źródło obecnych. Przyznałam szczerze – chciałabym się tego nauczyć. To było dla mnie surrealistyczne i pociągające.

Gdzie znajdę sprawdzone kursy z hipnozy?

sprawdzony kurs hipnozyZastanawiałam się na tym przez pewien czas i w końcu wyznałam przyjaciółce, że chciałabym się zapisać na jakiś kurs hipnotyczny. Nie wiedziałam tylko, gdzie znajdę jakieś sprawdzone i rzetelne miejsce, które oferuje takie kursy po przystępnych, niezbyt wysokich cenach. Dała mi ona namiary na miejsce, gdzie z pewnością w ofercie znajdę coś dla siebie. Udałam się pod wskazany adres, ponieważ na miejscu nie mieli telefonów, żebym mogła wcześniej zadzwonić. Kiedy weszłam do recepcji, powiedziałam, że interesuje mnie sprawdzony kurs hipnozy. Bardzo miła recepcjonistka od razu wysłała mnie do odpowiedniego pomieszczenia. Okazało się, że miałam farta, ponieważ przyśpieszony kurs hipnotyczny zaczyna się akurat dzisiaj. Nawet nie opłacało mi się wracać do domu, ponieważ już za dwie godziny zaczęłam uczyć się hipnozy. Szkolenie odbywała się w małej kilkuosobowej grupie. Dzięki temu każdy z nas mógł liczyć na indywidualną pomoc mentora, co było dla mnie bardzo ważne. Okazało się, że nauczenie się hipnozy to bardzo proste zagadnienie. Wystarczy naprawdę w to uwierzyć i mocno się skupić. Całe szkolenie trwało kilka dni, ale zajęcia były dosyć krótkie. Ledwie półtorej godziny w ciągu dnia. Bardzo mi się to spodobało, tym bardziej że cena kursu była naprawdę niska, promocyjna i nie obciążyła za bardzo mojego skromnego budżetu domowego.

Byłam bardzo zadowolona z tego kursu, a zwłaszcza z tego, że był on przeprowadzany przez profesjonalnego i doświadczonego mentora, który świetnie znał się na tym zagadnieniu i potrafił rozwiać wszelkie niepewności kursantów. Teraz już wiem wiele na ten temat, ale kiedyś jeszcze z pewnością udam się na jakiś kurs uzupełniający. Moja przyjaciółka stwierdziła, że to bardzo dobre rozwiązanie i że pójdzie razem ze mną.