Montaż plafonu z czujnikiem ruchu w hotelu

Zarządzałem hotelem w Bydgoszczy i tak na prawdę zostałem rzucony na głęboką wodę. Nie miałem o niczym bladego pojęcia i uczyłem się w trakcie pracy. Po kilku miesiącach jednak doskonale wszystko miałem opanowane i dawałem sobie radę ze wszystkim. Zależało mi na tej pracy i dlatego tak się starałem. Właściciel hotelu mnie docenił i nagrodził sowitą podwyżką za zaangażowanie.

Czujnik ruchu w oświetleniu idealnym rozwiązaniem

plafon z czujnikiem ruchuNa pierwszym piętrze w hotelu pojawił się problem z oświetleniem i musiałem go rozwiązać. Goście żalili się, że jak nocą idą do łazienki, czy wracają do pokoju hotelowego to jest ciemno. Włączniki były na ścianach, ale po ciemku nikt ich nie potrafił znaleźć. To dało mi sygnał, że trzeba działać. Kiedyś odwiedził mnie przedstawiciel jednej firmy, który prezentował mi plafon z czujnikiem ruchu i od razu sobie o nim przypomniałem. Wtedy nie byłem zainteresowany takim rozwiązaniem a szkoda, ponieważ właśnie takie oświetlenie było potrzebne w hotelu. Znalazłem kontakt do tego przedstawiciela i do niego zadzwoniłem. Zamówiłem plafon z takim czujnikiem i jeszcze tego samego dnia został on zamontowany na hotelowym korytarzu. Rozwiązanie to sprawdzało się idealnie a goście byli zachwyceni. Zdecydowałem, że w całym hotelu na wszystkich korytarzach będą zamontowane takie plafony z czujnikami ruchu. Stwarzało to ogromne udogodnienie nie tylko dla gości, ale również pracowników hotelu, którzy pracowali na nocnej zmianie. Właściciel hotelu zgodził się wyłożyć pieniądze na takie plafony. Koszt nie był wysoki a korzyści ogromne. Hotel z czasem był oświetlany w całości plafonami z czujnikami ruchu i zacząłem się zastanawiać, dlatego to rozwiązanie nie zostało wprowadzone wcześniej. Przecież było idealne. Właściwie to ja nie zgodziłem się na to przy pierwszym kontakcie z tym przedstawicielem, ale naprawiłem ten błąd i wszystko było dobrze.

Po roku w hotelu został zatrudniony asystent, który miał odciążyć mnie w obowiązkach a dość sporo mi ich przybyło. Dzięki temu mogłem poświęcić czas na sprawy priorytetowe, które nie mogły czekać. Asystent całkiem dobrze sobie radził i byłem z niego zadowolony. Wszystko było zawsze wykonane na czas a w hotelu panował porządek. Uwielbiałem tę pracę, bo była bardzo przyjemna.