Moje poszukiwania klasycznych staników

Mam już swoje lata. Za młodu cieszyłam się pokaźnym biustem, ale na stare lata moje piersi stały się po prostu obwisłe. Nie znaczy to, że przestałam o nie dbać. Wciąż staram się wynajdować do nich, jak najlepszą bieliznę. Problemem w większości przypadków jest rozmiar. Ciężko znaleźć tak duże rozmiary, szczególnie gdy nie gustuje się w nowoczesnych trendach. Jednakże ostatnio większość mojej bielizny wyrzuciłam, bo była już sprana i musiałam kupić sobie coś nowego.

Znalazłam piękny klasyczny stanik w dużym rozmiarze

klasyczne staniki w dużych rozmiarachMoja wnuczka zasugerowała mi, że zakupy najlepiej robić przez internet, bo w sieci są najlepsze ceny i największy wybór. Jednakże nie mogłam przekonać się do kupowania bez wcześniejszego obejrzenia i przymierzenia produktu. Dlatego na poszukiwania odpowiedniego stanika udałam się na lokalny bazarek. Przechadzałam się pomiędzy straganami. Interesowały mnie tylko klasyczne staniki w dużych rozmiarach. Na jednym ze straganów wypatrzyłam upragniony model. Był to klasyczny stanik bez żadnych udziwnień i zbędnych dla mnie falbanek czy koronek. Miał dużą miskę i był podtrzymywany przez szerokie zapięcie z tyłu. Mogłam wyregulować szerokość stanika na czterech różnych poziomach. Miał szerokie ramiączka, które przede wszystkim były nieodpinane. Wreszcie udało mi się znaleźć taki model. Teraz zdecydowana większość nowoczesnych staników miała odpinane ramiączka co tylko sprawiało problemy, kiedy samoistnie się odpinały. Przy klasycznych biustonoszach nie było takiego problemu. Miska wybranego przeze mnie stanika było od dołu podtrzymywana przez grube fiszbiny, więc pierś ładnie się w jej układała. W środku znajdowała się poduszeczka, którą w upalne dni można wyjąć, żeby dać skórze oddychać, natomiast na pozostałe dni wsadzić z powrotem, żeby nadać biustowi bardziej krągły kształt. Zdecydowałam się przymierzyć ten model.

Byłam bardzo zadowolona. Ten klasyczny stanik idealnie przystawał do piersi. Nie odstawał i nie tworzył nieestetycznych fałd pomiędzy piersiami. Materiał był bardzo miękkie i delikatny. Nie drażnił skóry. Regulowane zapięcia z tyłu oraz zapięcia ramiączek pomagały w odpowiedniej regulacji rozmiaru. Kupiłam od razu kilka sztuk tego stanika, w różnych kolorach. Byłam bardzo zadowolona z dokonanych zakupów.