Moda na torebki gumowe

Ostatnie dni w pracy nie były dla mnie łatwe. Bycie pracownikiem korporacji wymaga pełnego skupienia i umiejętności skupiania się na wielu rzeczach jednocześnie. Dlatego też, kiedy nadszedł upragniony przeze mnie weekend, postanowiłam że muszę zrobić coś, co poprawi mi humor. Wpadłam na pomysł, że wybiorę się na zakupy. W zamyśle miałam kupno nowej torebki. 

Nowa torebka świetnie poprawi humor

gumowe torebki damskieKiedy tylko znalazłam się w centrum handlowym, niemal od razu wszystkie problemy i złe myśli związane z pracą odeszły w zapomnienie. Skupiałam się tylko na tu i teraz. Od razu pogrążyłam się w mini szaleństwie zakupów. Przyjemność sprawiało mi nawet samo przymierzanie ciuchów. Wiedziałam jednak, że najlepsze dopiero przede mną. Niemal na deser zostawiłam sobie sklepy, w których znajdowały się gumowe torebki damskie. Dlaczego akurat gumowe? Zauważyłam, że w tym sezonie są one najnowszym trendem w modzie. Jeśli chodzi o modę, to staram się podążać własną drogą, jednak czasami ulegam trendom. Tak było też w przypadku gumowej torebki. Kiedy znalazłam taką, która od razu mi wpadła w oko, nie zastanawiałam się długo. Niemal od razu skierowałam swoje kroki do kasy, oczywiście z torebką pod ręką. Nie zamierzałam dopuścić do sytuacji, że odłożę jej zakup na później, a w tym czasie inna kobieta ją kupi i będzie się nią cieszyć. Ta torebka po prostu musiała być moja!

Kiedy wyszłam ze sklepu, ze swoją nową gumową torebką, miałam jeszcze lepszy humor. Niemal od razu pochwaliłam się nią koleżance, z którą później umówiłam się na kawę. Kiedy i ona pozytywnie oceniła mój zakup, zaczęłam uśmiechać się od ucha do ucha. Wtedy też uświadomiłam sobie, że fajnie jest od czasu do czasu wybrać się na zakupy, by poprawić sobie samopoczucie. Nie ma w tym nic złego!