Lekkie i stylowe rowery Romet

Osoby jeżdżące na rowerze rekreacyjne czy też wyczynowo wiedzą jak ważny jest odpowiedni dobór roweru do swoich preferencji i potrzeb. Inny rodzaj siodełka wybierze osoba, która codziennie przemierza po 100 km na rowerze, a inne wybierze osoba jeżdżąca dziennie 15 km. To samo dotyczy wielu innych aspektów, na które musimy zwrócić uwagę kupując dla siebie nowy rower. W tych i wielu innych sprawach pomoże nam dobry sprzedawca w renomowanym sklepie rowerowym.

Rower Romet dla pań

romet gazela 1Każda kobieta, która zamierza jeździć lub po prostu chce wymienić stary na nowy rower na pewno zwraca uwagę na jego kolor. Rowery Romet Gazela 1 są w pięknych kobiecych kolorach. Możemy nabyć rower biały, wrzosowy, brązowy, kawowy, żółty oraz złoty. Każdy z nich posiada najlepszej jakości przerzutki Shimano i napęd 3×7. O bezpieczne hamowanie zadbają dobrej klasy mechaniczne tarcze hamulcowe. Dodatkowo zamontowane zostały błotniki, które ochronią nas przed zachlapaniem podczas deszczu. Wszystkie rowery Gazela 1 mają zamontowane bateryjne oświetlenia zarówno z przodu jak i z tylu, dzięki którym jesteśmy dużo bardziej widoczni po zmroku. Bagażnik z tylu oraz koszyk z przodu ułatwią nam przewożenie np. drobnych zakupów lub butelki z wodą. Dla wygody pań w rowerach Romet zostały zamontowane bardzo miękkie i wygodne siodełka piankowe. Podróż na takim siodełku nie będzie uciążliwa i męcząca. Rama rowera jest lekka i aluminiowa, a zarazem bardzo trwała i odporna na zarysowania. Cala konstrukcja ramy jest  bardzo dobrze wyprofilowana tak, że siedzi się na rowerze w odpowiedniej pozycji. Kierownica wykonana ze stali posiada około 60 cm. Cały rower waży maksymalnie 17 kg więc nie jest za ciężki jak na rower dla kobiet. Oczywiście zarówno kierownica jak i siodełko mają możliwość regulacji wysokości.

Idealnym rowerem dla kobiet stworzyła marka Romet. Seria rowerów Gazela nadają się zarówno dla dorosłych kobiet jak i mniejszych dziewczynek. Mogą być idealnym prezentem z okazji 18-tych urodzin bądź jako pamiątka I-wszej Komunii Świętej. Nowoczesne i kobiece kolory spowodowały, że cieszą się one ogromną popularnością wśród wszystkich pań. Do tego przyczynia się również atrakcyjna cena tego modelu ponieważ rower Gazela 1 można kupić nawet za 1200 złotych.