Kupienie używanego koła sterowego

Twoja hurtownia informacji

Kupienie używanego koła sterowego

Miałem stary jacht, który swego czasu należał do mojego wujka. Oddał mi go za darmo, bo on sam nie pływał od dawna i sprzęt się po prostu marnował. Mi to było na rękę, bo miałem patent sternika, więc byłem pewny, że jacht wykorzystam w pełni. Musiałem jednak trochę w niego zainwestować.

Koło sterowe kupione w atrakcyjnej cenie

koło sterowe cenaWujek uprzedził mnie, że koło sterowe należy wymienić, bo on tego nie zdążył zrobić, a bez koła nie miałem żadnej szansy na wypłynięcie. Nie dysponowałem zbyt sporym budżetem, dlatego wziąłem pod uwagę kupno używanego koła sterowego. W okolicy był dość spory sklep żeglarski, w którym również sprzedawano używane części i miałem nadzieję, że dostępne będzie tam używane koło sterowe cena zapewne powinna być dużo niższa niż jak za nowe koło i liczyłem, że zrobię udane zakupy. Koło było najważniejsze, bo reszta części nie była konieczna do kupienia od razu, dlatego zdecydowałem się rozłożyć wydatki. I tak mogłem wypłynąć, więc to nie stanowiło żadnego problemu. W sklepie od razu skierowałem się do doradcy, żeby zapytać go o używane koło sterowe. Sprawdził dane w bazie i potwierdził mi dostępność. Idealnie się złożyło, bo do mojego jachtu to koło pasowało idealnie i na dodatek jego cena była niska. Po powrocie ze sklepu zabrałem się za montaż koła sterowego w jachcie, bo planowałem jeszcze wypłynąć. Koło może i było używane, ale sterowało się nim płynnie. Dobrze, że ten sklep był tak blisko, bo od ręki dostałem potrzebne wyposażenie.

Jacht doprowadziłem do użytku i udało mi się wszystko zrobić niskim kosztem. Wujek był pod ogromnym wrażeniem, że jacht doprowadziłem prawie do idealnego stanu i cieszył się, że dał go w prezencie właśnie mi. Dbałem o jacht i zawsze jak była wymagana naprawa, to ją wykonywałem.