Kto poleca drewniany zegarek?

 

W związku ze zbliżającymi się okrągłymi urodzinami mojego męża postanowiłam, że prezent jaki mu sprawię będzie wyjątkowy oraz niebanalny. Miałam już pewien pomysł na organizację przyjęcia niespodzianki z okazji jego czterdziestych urodzin, ale to prezent miał być przysłowiową wisienką na torcie.

Koleżanka poleciła mi drewniany zegarek

polecany drewniany zegarekWpadłam na genialny pomysł – zakup zegarka z drewna. Mój mąż bardzo lubi być blisko natury i przyrody. Polecany drewniany zegarek jest robiony z naturalnego tworzywa jakim jest drewno. Sklep poleciła mi przyjaciółka, ale zaczęłam też zapoznawać się z tematem samodzielnie. Dzięki temu uzyskałam wiele cennych informacji. Chociażby to, że zegarki są ręcznie robione. Wykonuje się je z wielu rodzajów drewna, ale ja postanowiłam zakupić polecany drewniany zegarek z hebanu. Heban jest bardzo szlachetnym i wartościowym drzewem. Drewniane zegarki to w zasadzie nowy trend, dlatego ciężko znaleźć w Internecie dużo informacji na jego temat. Niemniej jednak nie brakuje przybywających producentów tej biżuterii. Zegarki z drewna są przede wszystkim niepowtarzalne i unikalne, ponieważ nie ma dwóch takich samych kawałków drewna. Dwa takie same zegarki z tego samego modelu zawsze będą się od siebie różniły, chociażby odcieniem lub jakikolwiek innym drobnym elementem. To co mnie urzekło w zegarkach z drewna to zdecydowanie fakt, że są niepowtarzalne i wyjątkowe. Idealnie nadają się na prezent. Przejrzałam zatem listę polecanych zegarków z drewna i podjęłam ostateczną decyzję zakupową. Zdecydowałam się na prosty model bez dodatkowych opcji – prosty, ale elegancki model. Byłam pewna, że mężowi się spodoba i będzie zachwycony z prezentu. No i oczywiście nie pomyliłam się. Zegarek, który poleciła mi koleżanka był strzałem w dziesiątkę. Dobrałam parciany pasek, dzięki czemu wszystko ze sobą idealnie współgrało. Byłam bardzo zadowolona z wyboru i wprost nie mogłam się doczekać aż mąż otworzy swój podarunek.

Podczas imprezy niespodzianki wręczyłam mu mały pakunek. Spojrzał na mnie z zaskoczeniem, bo już samo przyjęcie było dla niego nie lada niespodzianką. Gdy otworzył prezent i zobaczył co znalazło się w środku oniemiał z wrażenia. Był bardzo zadowolony z nowego zegarka, który na jego ręce wyglądał cudownie.