Jak skutecznie chronić iPhone’y?

 

Gdy kupujemy telefon, który jest twarzą, flagowcem danej marki, oczekujemy od niego jak najlepszego działania, a równocześnie szukamy jak najlepszego sposobu, by chronić go przed uszkodzeniami mechanicznymi, które są bardzo powszechne, jeśli chodzi o nowoczesne smartfony, szczególne, jeśli chodzi o telefony marki Apple, które w tej dziedzinie cieszą się niestety złą sławą.

Jak dobrać etui dla iPhone’a 11 Pro?

etui iphone 11 proOczywiście wiadomo, że najpewniejszą ochroną przed uszkodzeniami mechanicznymi dla naszego telefonu będzie zakupienie etui. Jednak przy zakupie etui iphone 11 pro należy zwrócić uwagę na parę rzeczy, które mogą zadecydować o skuteczności danego produktu. Dużą rolę odgrywa tu materiał. Etui zrobione z gumy i wyprodukowane w Chinach, które kupimy za 5 zł gdzieś na stronach publikujących takie ogłoszenia, , nie są najlepszym wyborem, chyba że mamy 10 lat i chcemy jakiekolwiek etui, żeby nie odstawać od reszty kolegów. Jednak jeśli naszym telefonem jest obecny lider telefonów kanadyjskiego producenta, warto sięgnąc po produkt lepszej jakości. Dobrej jakości, wytrzymałe etui na telefony tej kategorii, zarówno jakościowej, jak i cenowej z łatwością znajdziemy w cenie już od 30 zł. Takie etui, najczęściej wykonane z plastiku zagwarantują nam ochronę na przypadkowe upadki z wysokości do 1,5 metra. Jest to obecnie standard. Jeśli jednak zbyt bardzo boimy się, że naszemu telefonowi może się coś stać, są również etui, które oferują ochronę nawet z wysokości 3 piętra. To nie blef wystarczy zobaczyć autentycznie wyglądające filmy. Takie jednak swoje kosztują.

Podsumowując, najbardziej powszechna ochrona dla telefonów ma wiele odmian, a dużo produktów różni się na wielu polach. Jestem jednak pewnie, że jeśli ktoś poświęci na wybór etui odpowiednio dużo czasu, to znajdzie produkt, który usatysfakcjonuje go w stu procentach, a i również zapewni odpowiednio duży poziom chrony naszego smartfona.