Jak działa Arizer?

 

Waporyzacja jest najbardziej efektywnym sposobem na pozyskiwanie składników czynnych z produktów konopnych, ze szczególnym wskazaniem na susz CBD, czyli legalną marihuanę. Jest to metoda nie tylko zdrowsza, ale przede wszystkim bardzo ekonomiczna, dzięki czemu zakup waporyzatora zwróci się dość szybko.

Vaporizer marki Arizer

marka arizerW toku waporyzacji nie dochodzi do spalania materiału roślinnego, a jedynie do jego ogrzewania bardzo wysoką temperaturą. Jaką to robi różnicę? Fundamentalną, ponieważ w procesie spalania dochodzi do wytwarzania się dymu, a to właśnie on jest nośnikiem toksycznych substancji smolistych oraz dziesiątek związków kancerogennych. Ponadto, temperatura spalania jest dla suszu CBD zbyt wysoka i zanim składniki aktywne zdążą się zeń wydzielić, ulegnie on spopieleniu. W ten sposób tracimy tak naprawdę 40-60% substancji aktywnych, a to przecież one są najważniejsze w przyjmowaniu marihuany CBD. Jednymi z najlepszych vaporizerów na rynku są Arizery. To urządzenia przenośne, o bardzo dobrych parametrach oraz nowoczesnym designie. Ta marka produkuje zarówno dla panów, jak pań, toteż znajdziemy wiele modeli, które są dopasowane do płci. Jeżeli chodzi o rozmiar, to Arizery są wielkości zapalniczki benzynowej, z tym, że niektóre wersje mają dokręcane ustniki, które zwiększają powierzchnię urządzenia. Marka Arizer jest synonimem jakości i niezawodności, toteż nie ma się co dziwić, że cieszy się tak wielką popularnością. Zresztą nie tylko w Polsce, albowiem jest dystrybuowana niemal na całym świecie. Największą zaletą Arizerów jest fakt, że łączą w sobie najwyższą jakość z bardzo rozsądną ceną. Albowiem najtańsze urządzenia dostaniemy już za około 350-450 złotych, natomiast za najdroższe trzeba zapłacić nieco ponad tysiąc złotych. W porównaniu z konkurencją to bardzo dobre ceny, często niższe nawet o kilkaset złotych.

Vaporizer przenośny zapewni nam dużo więcej wolności w korzystaniu z waporyzacji niż wersja stacjonarna. Ponadto, Arizery, są wyposażone w bardzo wytrzymałe baterie, dzięki czemu możliwe jest odbycie nawet kilkunastu sesji waporyzacyjnych na jednym ładowaniu. Jeżeli chodzi o jakość oraz ilość wytwarzanej pary wodnej, to Arizery są zdecydowanie warte polecenia i dostarczą sto procent satysfakcji nawet doświadczonym vaperom.