Internetowa hurtownia opon motocyklowych

Imprezy terenowe cieszyły się zawsze dużą popularnością, i nie brakowało nam klientów, chcących spróbować sił w jeździe po trudnym terenie byłego zakładu przemysłowego, który służył nam za tor przeszkód. Jednak z taką popularnością wiązała się konieczność częstszej konserwacji pojazdów, zarówno motocykli jak i samochodów, i częstsza wymiana części. Szczególnie opony motocyklowe wymagały bardzo częstej wymiany, zużywając się niemiłosiernie na tak trudnym torze.

Opony motocyklowe z hurtowni internetowej

tanie opony motocyklowe onlineZamawianie nowych opon wiązało się ze znacznymi kosztami, a przy tego rodzaju torach nie było różnicy, czy opony były wysokiej czy przeciętnej jakości, wszystkie zużywały się równie szybko, głównie przez wpływ chemicznego osadu, jaki miejscami pozostawał w ziemi. Potrzebowaliśmy więc dobrego i taniego źródła opon w dużych ilościach, choć nie mieliśmy żadnej hurtowni, zajmującej się sprzedażą części motocyklowych w okolicy. By zmniejszyć nieco koszty, które piętrzyły się z każdym miesiącem, zaczęliśmy szukać hurtowni motocyklowych w internecie. Czystym przypadkiem trafiliśmy na stronę, sprzedającą tanie opony motocyklowe online. W ofercie były głównie modele o średniej jakości, od mało znanych producentów, przeznaczone przede wszystkim dla mało wymagających i początkujących kierowców. Ich zaletą była przede wszystkim niska cena. Nawet przy zakupie hurtowym, końcowy koszt był o wiele mniejszy niż w wypadku zamawiania wysokiej jakości, markowych opon od znanych i renomowanych producentów, które i tak zużyłyby się równie szybko. W naszym wypadku, więc, liczyła się ilość nad jakością. Strona prowadziła sprzedaż hurtową a także oferowała dowóz do klienta w wypadku szczególnie dużych zamówień. Miłym gestem była darmowa dostawa przy zamówieniu hurtowych ilości towaru, choć w naszym przypadku niemal dwukrotnie przekroczyliśmy wymaganą do takiej dostawy kwotę.

Opony z hurtowni okazały się na tyle uniwersalne i wytrzymałe, iż nawiązaliśmy z nią stałą współpracę, co kilka miesięcy składając duże zamówienie na opony, ale również i pozostałe, szybko zużywające się akcesoria. Dzięki takiej współpracy, koszty eksploatacji spadły niemal o połowę, a i hurtownia udzieliła nam dużego rabatu na wszystkie rodzaje podzespołów w jej ofercie.