Gdzie znaleźć niedrogie busy?

 

Niderlandy są popularną destynacją wśród Polaków, którzy trasę stamtąd do Polski, pokonują nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt razy w roku. Mowa tu zwłaszcza o tych rodakach, dla których Holandia jest miejscem pracy i tymczasowego pobytu.

Niedrogi bus z Niderlandów do Polski

busy holandia mazuryGdy chodzi o możliwość dotarcia z Holandii na Mazury, mamy tu nieco ograniczone pole manewru, albowiem większość przewoźników oferuje przejazd mniejszymi lub większymi autobusami. Nawet jeśli są one w miarę nowe, to na pokład zabierają ponad setkę pasażerów, a podróżowanie w takich warunkach nie jest szczytem marzeń. Bowiem trudno wtedy uciąć sobie drzemkę, przeczytać książkę czy też posłuchać muzyki. Nie wspominając też, że autobusy mają dość częste postoje, gdyż większość z nich nie jest wyposażona w toalety. W przeciwieństwie do komfortowych busów, którymi przejazd oferują prywatni przewoźnicy. Poza toaletą, znajdziemy w nich dostęp do sieci wi-fi, klimatyzację oraz bardzo wygodne fotele, które umożliwiają pełne rozprostowanie nóg, co w przypadku dłuższych tras jest konieczne. Jeśli więc zainteresowały nas busy Holandia Mazury bilet możemy zarezerwować w dowolnej chwili na stronach internetowych wybranych przewoźników. Gdy chodzi o ich ceny, to tu zaskoczenie – są tańsze niż w przypadku innych przewoźników. I co najważniejsze, przy zakupie biletu w obie strony, możemy zyskać dodatkową bonifikatę, dlatego też nie ma się czemu dziwić, że większość pasażerów korzysta właśnie z takiej opcji.

Nowoczesne busy, jakimi dysponują prywatni przewoźnicy są nie tylko szybkim, ale przede wszystkim, bezpiecznym środkiem transportu. Warto też nadmienić iż kierowcami w prywatnych firmach są wyłącznie kierowcy z wieloletnim doświadczeniem na trasach międzynarodowych.