Firmy decydują się na autokary dla pracowników

Pracuję w firmie transportowej od kilku lat. Mój tata założył ją jak chodziłam do szkoły. Na początku było różnie ale tata nigdy się nie poddawał. Z czasem firma się rozwinęła chociaż tata musiał poświęcać jej dużo czasu to staraliśmy się go wspierać z mamą. Kiedy skończyłam liceum zdecydowałam się na studia zaoczne i rozpoczęłam pracę u taty. Nie chciałam żadnej taryfy ulgowej.

Przewóz osób jest bardzo dochodowy

przewóz osób - pracownikówTata miał mnie traktować jak normalnego pracownika. Dostawałam wiele zadań do wykonania i zawsze starałam się żeby wszystko dobrze załatwić. Przewóz osób – pracowników w dzisiejszych czasach jest poszukiwane przez wiele firm. Zaproponowałam takie rozwiązanie tacie i on się na to zgodził. Kontaktowałam się z wieloma firmami w naszej okolicy i udało mi się podpisać kilka umów na bardzo dobrych warunkach finansowych. Do tej pory nie było w firmie takich rozwiązań więc tym bardziej byłam z siebie dumna, ze udało mi się to zorganizować. Wszystkie warunki z firmami były dokładnie opisane w umowie. Mieliśmy określone godziny i trasy z których musieliśmy się jako firma wywiązać. Tata zatrudniał dobrych kierowców i miał sprawne autobusy i autokary, które podobały się klientom. Dbaliśmy o nasz sprzęt bo dzięki niemu mogliśmy wykonywać nasze zlecenia i zarabiać dobre pieniądze. Firmy transportowe, zapewniające przewóz osób – pracowników to bardzo dobry biznes w dzisiejszych czasach. Pomimo tego, ze jest duża konkurencja to każdy znajdzie swój rynek i klientów o ile oczywiście dobrze wykonuje swoją pracę. Nasze autokary zawsze podstawiały się na czas. Firmy nie zgłaszały żadnych problemów z naszymi kierowcami. Byłam zadowolona, ze wszystko tak dobrze się układa. Postanowiliśmy zainwestować w dwa nowe autobusy, które także służyły nam do przewozu pracowników.

W dzisiejszych czasach to bardzo dochodowy interes. Wiele firm zapewnia darmowy transport swoim pracownikom żeby przekonać ich do pracy w ich firmie. Postanowiłam poszukać jeszcze więcej klientów. W naszej okolicy jest dużo firm i na pewno jeszcze ktoś się skusi na nasze usługi. Firmy, które korzystają z naszych usług mają pewność, że wszystko będzie dobrze i pracownicy będą docierać do pracy na czas. Nawet jak pogoda się zmieni i będzie padał deszcz czy śnieg.