Firmowe wózki 4baby

Każda mama chce być gotowa na chwile narodzin dziecka, dlatego też pod koniec ciąży urządza pokój dla malucha i kupuje niezbędne artykuły dla niego. Wyprawka dla dziecka, to przede wszystkim łóżeczko ze szczebelkami, wózek, ubranka czy butelki ze smoczkami. Część tych produktów przyda się na kilka miesięcy, a inne wystarczą nawet na kilka lat.

Kiedy kupić wózek spacerowy dla dziecka?

sprawdzone wózki spacerowe 4babySklepy z artykułami dla niemowląt są najlepszym miejscem na skompletowanie wyprawki dla maluszka. Dostaniemy w nim wszystko czego potrzebujemy dla dziecka od urodzenia aż do nawet kilku lat. Na pewno każda mama musi kupić wózek, ponieważ będzie z niego korzystać za każdym razem, kiedy będzie chciała wyjść gdzieś z dzieckiem. Na początku musi to być gondola, czyli model głęboki, a kiedy dziecko nauczy się samodzielnie siedzieć, to można go wozić w spacerówce. Jeżeli jesteśmy na etapie wyboru drugiego wózka dla dziecka, to  najlepsze będą sprawdzone wózki spacerowe 4baby. Są one cienione prze wielu klientów za niezawodność, praktyczność i solidne wykonanie. Ich niepodważalną zaletą jest waga, która jest znacznie niższa niż w większości dostępnych  na rynku modeli. Wózki 4baby mają lekki, aluminiowy stelaż, który łatwo i szybko można złożyć i rozłożyć. Kupując wózek w komplecie 2w1, w jednej cenie otrzymamy gondolę i spacerówkę montowaną na jednym stelażu. Takie rozwiązanie znacznie oszczędza miejsce. Spacerówkę możemy ustawić tyłem lub przodem do kierunku jazdy, co dodatkowo uatrakcyjnia dziecku przejażdżkę. Firma 4baby ma w swojej ofercie wózki spacerowe o wadze sześciu kilogramów, które są wyposażone w duże, pompowane lub piankowe koła. Dwa przednie są znacznie mniejsze i mają możliwość wykonanie pełnego obrotu, dzięki czemu wózek jest zwrotny. Natomiast tylne są ustawione do jady na stałe na wprost.

Wybierając wózek spacerowy,warto porównać ofertę wielu producentów i nie kierować się wyłącznie ceną, gdyż ona nie zawsze odpowiada jakości. Sprawdzony wózek powinien przede wszystkim być bezpieczny i praktyczny. Takie modele na pewno najdziemy w sklepach z artykułami dla niemowląt, jednak najtańsze będą one w internecie. To właśnie tam, rodzice najczęściej robią zakupy dla dzieci. Ze wszystkich producentów, najczęściej jest polecana firma 4baby.