Dwuosobowe samochody dla dzieci

 

Powszechnie się uważa, że chłopcy lubią się bawić samochodami, a dziewczynki lalkami. Ogólnie może tak i jest, ale są pewne zabawki, które cieszą wszystkie dzieci jednakowo. Bardzo ciekawe są dla nich zabawki interaktywne lub takie którymi mogą się samodzielnie przemieszczać, czyli rowerki, hulajnogi i samochodziki.

Jak wygląda samochód dla dziecka?

duże samochody dla dzieci na pilotWiększość dzieci w swoich pokojach posiada klasyczne zabawki takie jak lalki, misie, klocki czy samochodziki do zabawy w piasku. Niewiele z nich może się pochwalić samochodami, którymi można jeździć, gdyż mają one spore gabaryty i też niemało kosztują. Duże samochody dla dzieci na pilot są przeznaczone dla maluchów od trzeciego roku życia, ponieważ wymagają samodzielnego kierowania. Przeważnie mają długość stu paru centymetrów i szerokość około czterdziestu centymetrów oraz są dostępne w wersji jedno lub dwuosobowej. Samochody te są wyposażone w mocne silniki i wydajne akumulatory, które pozwalają na jazdę z maksymalną prędkością kilku kilometrów na godzinę. Dzieci uwielbiają takie pojazdy, ponieważ mogą się w nich choć przez chwilę poczuć jak prawdziwi dorośli. Prowadzenie takiego samochodu nie jest skomplikowane, ponieważ muszą jedynie opanować kierownicę i pedał gazu. Kiedy z niego zdejmą nogę, to pojazd automatycznie się zatrzyma. W celu włączenia pojazdu wystarczy wcisnąć przycisk na kierownicy z funkcją wolnego startu, zatem nie ma obawy o szarpnięcie przy ruszaniu. Początki nauki mogą być trudne, ale z czasem każdy trzylatek radzi sobie z pojazdem bezbłędnie. Dla ułatwienia korzystania z pojazdu, zostały one wyposażone w pilot do zdalnego sterowania, który przydaje się na początku nauki oraz na długich spacerach, kiedy to rodzic może przejąć rolę kierowcy. Samochody na akumulator wyglądają niczym miniaturowe kopie prawdziwych modeli.

Jeżeli myślimy o zakupie takiego samochodu dla swojego dziecka, to trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu kilkuset złotych. Nie są to tanie zabawki, ale na pewno bardzo atrakcyjne dla dzieci. Maluchy lubią naśladować swoich rodziców, dlatego też jazda swoim samochodem dostarcza im tyle radości. Na pewno kupimy je w atrakcyjnych cenach w sklepach internetowych i też tam znajdziemy ich największy wybór w kolorach dla chłopców i dziewczynek.