Dron Radio Control z kamerą

Prowadząc firmę świadczącą usługi z zakresu filmowania oraz robienia zdjęć z różnych, warto iść z duchem czasu i wyposażyć się w drona, dzięki któremu będziemy mogli dopisać do swojej oferty zdjęcia wykonywane z lotu ptaka. Coraz więcej osób, które wynajmują firmę fotograficzną na jakieś specjalne uroczystości, takie jak na przykład śluby, to pyta o możliwość filmowania i fotografowania z lotu ptaka. Zdjęcia z drona są obecnie coraz bardziej pożądane, ponieważ dzięki nim można uchwycić sytuację na fotografii z większej ilości ujęć.

Gdzie kupić drona?

drony RC - sklep onlineRynek zbytu w Polsce na drony obecnie nie jest zbyt dużo, więc nie ma zbyt dużo sklepów stacjonarnych gdzie możemy kupić drona. Chcąc, nie chcąc musimy bazować na sklepach online. Jeśli chodzi o drony RC – sklep online jest bardzo dobrym miejscem, gdzie możemy dokonać zakupu. Sklepy internetowe z dronami w bardzo kompleksowy sposób podchodzą do tematu. Mają w swojej ofercie duży wybór dronów oraz akcesoriów ułatwiających korzystanie z drona. Takie kompleksowe podejście jest bardzo dobre, ponieważ my, jako klienci możemy wszystko kupić w jednym sklepie, nie musimy szukać wszystkich potrzebnych nam elementów zestawu po różnych sklepach. Dzięki temu zakupy są dużo wygodniejsze, a także tańsze, ponieważ kupując zestawami jest duże prawdopodobieństwo, że dostaniemy rabat. Sklepy internetowe, tak samo jak stacjonarne, udzielają gwarancji na swoje produkty. Zazwyczaj okres gwarancji to dwa lata. W takim sklepie bez problemu możemy dostać części zamienne do swojego drona. Jeśli dron jest bardzo intensywnie używany, to prędzej czy później coś się zepsuje, więc musimy znaleźć cen zamienną. Kupując oryginalne części zamienne mamy pewność, że wszystko będzie do siebie pasować i podziała długo.

Kupując przez internet mamy takie same prawa konsumenta jak w przypadku zakupu w sklepie stacjonarnym, więc nie powinniśmy się obawiać takich zakupów. Koszt zakupu profesjonalnego drona służącego do pracy, a nie do zabawy, to kwota około trzech tysięcy złotych. Jeśli prowadzimy prężnie rozwijającą się firmę fotograficzną, to zakup takiego drona odrobimy w ciągu jednego sezonu. Musimy o tym pamiętać, że aby obsługiwać takiego drona, to musimy odbyć kurs, który kończy się otrzymaniem uprawnień.